alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boty na běhání

 
[299]

K běhu nic nepotřebuješ

V běhu se ti každá překonaná překážka vyplatí. Pokud jde o úspěch, pád není ničím jiným než vzestupem. Tvoje odhodlání, snaha a vidina cíle tě budou motivovat. Protože při běhu není nic nemožné.
Man Martinus Evans laughing wearing adidas.
Woman tying Ultraboost Light running shoes.
Group of people running on a hill wearing adidas.
Text on pink background.

Vyber si běžeckou obuv v 6 krocích

Vyhledávač běžecké obuvi adidas ti pomůže vybrat si tu správnou běžeckou obuv v šesti snadných krocích.
1 / 7
Strana:z 7

Boty na běhání musí dokonale padnout

Oblíbili jste si běh, ale stále cítíte, že to není úplně ono. Nebo chcete s během začít a hledáte vhodné vybavení. Pro obě skupiny nabízí adidas řešení v podobě vysoce kvalitních a miliony odběhaných kilometrů ověřených běžeckých botů. Jejich úspěch stojí nejen na precizním zpracování, kvalitních materiálech, ale i na unikátních technologiích, jako je aktivní odpružení, dokonalé zpevnění chodidla nebo velmi nízká hmotnost.

Běžecké boty adidas vycházejí z potřeb nejlepších sportovců planety

Všechny produktové řady běžeckých botů adidas jsou určeny pro aktivní trávení volného času i pro tréninky. Běžecké speciálky se vyznačují aktivním odpružením, díky kterému se zpětně zužitkuje veškerá vydaná energie a pohyb sportovce tak působí ladně a měkce. Tvarovaná podešev zase dokonale kopíruje anatomický tvar chodidla a její dvě vrstvy zpevní nohu a zaručí návratnost energie. Specialitou je potom lehký svršek vyrobený z recyklovaných materiálů, který svojí prodyšností a pružností zajišťuje maximální pohodlí a zároveň hlídá správné zpevnění chodidla.

Kvalitní boty přinesou kvalitní sportovní zážitky

Sport, to je především zábava. Při jakémkoli pohybu, při běhu zejména, je ale kvalita a výběr té správně boty tím nejdůležitějším klíčem k úspěchu. Vaše chodidla se musí při pohybu i v klidu cítit opravdu jako v bavlnce a běžecké boty by se měly stát vaší druhou kůží. I proto je dobré sázet na kvalitu obuvi už u prvních botiček a sobě i svým dětem kupovat vždy nové. adidas jako hrdý partner malých i velkých sportovců po celém světě nabízí boty na běhání jak pro děti a mládež, tak pro dospělé. I vy se jistě na první pohled zamilujete do stylových botů, které unosíte jak při sportu, tak ve volném čase při toulkách přírodou nebo městem.