Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Bezplatné doručení a vrácení zboží do 100 dní

Běžecká Obuv

(930 produktů)

Běžecká obuv

Běh je pravděpodobně tou nejčistší a nejuniverzálnější formou cvičení. Běhat může každý. Můžete soutěžit na dráze, připravovat se na maraton, běhat pět kilometrů nebo jen tak v parku. Nejdůležitější vybavení, které k tomu potřebujete, je obuv. Prvním krokem k dosažení vašich cílů je vybrat si co nejlepší obuvi pro vaše nohy, váš výkon a celkový zážitek. Různé druhy běhu - dráha, terén nebo silnice – vyžadují různé designy obuvi. Podobně se mohou lišit místa, styly a přirozený tvar nohy. Ať už běháte jakýmkoli stylem nebo tempem, adidas pro vás má tu správnou běžeckou obuv.

Výběr té nejlepší běžecké obuvi

Bez ohledu na to, v jakém prostředí běháte, měla by vám obuv poskytovat potřebné pohodlí, ochranu a podporu. Mnozí z nás kombinují různé typy běhu. Někdy si jdeme zaběhat na silnici, jindy zdoláváme své rychlostní rekordy na dráze aˆ někdy se pustíme do terénu a objevujeme nová místa. Důležitým výchozím bodem je výběr správné běžecké obuvi adidas.

Silniční běh

Silniční běh pod otevřeným nebem je dobrý pro duši. Hladké a rovné povrchy, které se táhnou na kilometry daleko, dodávají silničnímu běhu na popularitě. Obuv adidas pro silniční běh vám při zdolávání vzdáleností poskytne optimální podporu a přilnavost za každého počasí.

Běh na dráze

Pokud jde o běhání na dráze, je dobré mít rychlost na své straně. Obuv adidas pro běh na dráze byla navržena právě s ohledem na rychlost. Pomůže vám najít vaše limity a překonat je. Dá vám sílu běžet rychleji a déle, s větší vervou a odhodláním a zároveň vás ochrání před zraněním.

Trailový běh

Vyběhněte do terénu a prozkoumejte neobjevená místa v běžecké obuvi adidas pro trailový běh. Zažijte svobodu bez hranic s přilnavostí v každém terénu, extra ochranou, optimální podporou a voděodolným svrškem. Strmé svahy, nerovné povrchy, kluzký terén a dokonce ani vodní toky nejsou pro tuto trailovou obuv překážkou.

Běh na běžeckém pásu

Nechte běh pracovat za vás. Běžecký pás je vhodnou volbou, pokud nemáte dostatek času nebo vám počasí překazí váš plá zaběhat si venku. Obuv adidas na běžecký pás se perfektně přizpůsobí vašemu tempu.

Správná běžecká obuv pro vás

Váš krok jedinečný, ať došlapujete jakýmkoli způsobem. Je důležité vědět, jaký je váš běžecký styl, abyste si mohli vybrat tu správnou běžeckou obuv.

Zkušenost se počítá

Zkušenost hraje ve výběru běžecké obuvi důležitou roli. Pokud chcete, aby vaše běhání mělo opravdu smysl, vždy si vybírejte pohodlnou obuv se správnou mírou podpory. adidas nabízí také obuv určenou speciálně pro začátečníky.