alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Běžecké oblečení

 
[1043]

V běžeckém oblečení od adidas tak doběhneš za svým cílem snadno a rychle, v naprostém komfortu, suchu a hlavně s podporou inovativních technologií, včetně originálního designu. V nabídce je mnoho takových kousků, a to proto, aby si každý udělal radost.

Cena
249 Kč - 9 499 Kč
2499499

Doběhni si za svými sny v impozantním běžeckém oblečení

Oblečení na běh od adidas je vhodné nejen na běžný běh, ale i na většinu sportů, které provozuješ s láskou a hrdostí. A proto ti představujeme širokou nabídku legín, kraťas, kalhot, topů a vrchních bund či mikin. Nechybí zde ani trička s různými délkami rukávů, podprsenky a kalhoty. Snažíme se, aby každý zákazník nakoupil vše, co potřebuje, a proto máme i širokou nabídku velikostí. Oblečení pro běh obsahuje všechny produkty vhodné jak pro muže, tak i pro ženy.

Perfektní podpora tvého běhu, těla, techniky a dokonce i stylu

Máme ve zvyku se o naše zákazníky dobře starat. Mezi ně patří i přední návrháři, sportovci, trenéři, celé sportovní kluby napříč celou zeměkoulí. Proto si zakládáme na kvalitě, kterou zvyšujeme s každým rokem novými technologiemi. Tyto inovativní technologie najdeš v každém vlákně a designu jednotlivých produktů. Běžecké oblečení se může chlubit předně výbornou savostí, aby ti pot nijak nepřekážel v pohybu. Dále také až neuvěřitelnou prodyšností. Vzhledem k tomu, že si jako sportovec či nadšenec do běhu potrpíš i na podporu, pak ti garantujeme, že naše podprsenky, legíny a další kusy oblečení na běh tě svojí kompresí možná překvapí.

Probuď v sobě designového geparda

Sportovní oblečení neznamená nudné oblečení. Ve spolupráci s předními návrháři zde máme hned několik kolekcí běžeckého oblečení, které oplývá neotřelým designem ve formě křiklavých, či metalických barev. Vítáme i velice zajímavé střihy, které plní svoji funkci v podpoře tvého běhu společně s vyzdvižením tvých předností. Je jen na tobě, čemu dáš přednost při svém dalším gepardím zážitku, ale vybírej moudře, jelikož nabídka je veliká.