alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Fotbalové dresy Kolumbie

 
[12]

PUSŤ SE DO DRAMATICKÉ HRY VE FOTBALOVÉM DRESU KOLUMBIE OD ADIDAS

Kolumbie je proslulá tím, že její legendární hráči, oslnivý styl a vášniví fanoušci přinášejí vzrušení do každé soutěže, které se tato země zúčastní. Charakteristické kolumbijské fotbalové dresy s trikolórou žluté, červené a modré barvy dělají radost fotbalovému světu už desítky let. S výběrem kolumbijských souprav od adidas můžeš teď vyjádřit svou podporu i ty. Hledáš dres Kolumbie, ve kterém můžeš napodobit své hrdiny? Nebo potřebuješ tréninkové oblečení, ve kterém při tréninku i na ulici ukážeš, komu fandíš? Na našem webu najdeš všechno potřebné. Přidej si do šatníku trochu kolumbijského ducha.

LOS CAFETEROS: SILNÁ SMĚS

Kolumbie je celosvětově proslulá svou produkcí kávy, a tak není divu, že její národní fotbalový tým dostal přezdívku „Los Cafeteros", tedy „pěstitelé kávy". V průběhu let se tým proslavil tím, že dokonale sladil vášně a technické schopnosti, což symbolizuje i barevný kolumbijský fotbalový dres. Kolumbie má tým složený z největších světových talentů a její budoucnost je zářivá jako její oblečení. A stejně jako je kolumbijský fotbal kombinací emocí a dovedností, i kolumbijské dresy spojují výrazný design a funkční provedení. Materiál HEAT.RDY je chladivý a absorbuje vlhkost, proto ti zajistí pohodlí po celou dobu zápasu. Fotbalové dresy Kolumbie jsou mimořádně lehké, aby tě nijak neomezovaly v pohybu.

ZÁŘIVÁ SOUPRAVA PRO VZRUŠUJÍCÍ TÝM

Nejnovější design dresů Kolumbie je inspirovaný symboly tohoto hrdého národa a přírodou jeho země. Jednotlivá provedení odkazují na kolumbijskou vlajku i barvy nejznámější kolumbijské řeky. Vše doplňují týmové znaky nebo třeba štítek ve tvaru Kolumbie. Chceš i ty nosit žlutou, modrou a červenou trikolóru? adidas ji má pro tebe připravenou.