alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové dresy Kolumbie

 
[6]
Fotbal žlutá Domácí dres Colombia AuthenticFotbal žlutá Domácí dres Colombia Authentic

Domácí dres Colombia Authentic

Fotbal

Fotbal žlutá Domácí dres ColombiaFotbal žlutá Domácí dres Colombia

Domácí dres Colombia

Fotbal

Děti Fotbal žlutá Domácí dres ColombiaDěti Fotbal žlutá Domácí dres Colombia

Domácí dres Colombia

Děti Fotbal

Muži Fotbal žlutá Dres Colombia HomeMuži Fotbal žlutá Dres Colombia Home

Dres Colombia Home

Muži Fotbal

Kluci Fotbal modrá Venkovní dres ColombiaKluci Fotbal modrá Venkovní dres Colombia

Venkovní dres Colombia

Kluci Fotbal

PUSŤ SE DO DRAMATICKÉ HRY VE FOTBALOVÉM DRESU KOLUMBIE OD ADIDAS

Kolumbie je proslulá tím, že její legendární hráči, oslnivý styl a vášniví fanoušci přinášejí vzrušení do každé soutěže, které se tato země zúčastní. Charakteristické kolumbijské fotbalové dresy s trikolórou žluté, červené a modré barvy dělají radost fotbalovému světu už desítky let. S výběrem kolumbijských souprav od adidas můžeš teď vyjádřit svou podporu i ty. Hledáš dres Kolumbie, ve kterém můžeš napodobit své hrdiny? Nebo potřebuješ tréninkové oblečení, ve kterém při tréninku i na ulici ukážeš, komu fandíš? Na našem webu najdeš všechno potřebné. Přidej si do šatníku trochu kolumbijského ducha.

LOS CAFETEROS: SILNÁ SMĚS

Kolumbie je celosvětově proslulá svou produkcí kávy, a tak není divu, že její národní fotbalový tým dostal přezdívku „Los Cafeteros", tedy „pěstitelé kávy". V průběhu let se tým proslavil tím, že dokonale sladil vášně a technické schopnosti, což symbolizuje i barevný kolumbijský fotbalový dres. Kolumbie má tým složený z největších světových talentů a její budoucnost je zářivá jako její oblečení. A stejně jako je kolumbijský fotbal kombinací emocí a dovedností, i kolumbijské dresy spojují výrazný design a funkční provedení. Materiál HEAT.RDY je chladivý a absorbuje vlhkost, proto ti zajistí pohodlí po celou dobu zápasu. Fotbalové dresy Kolumbie jsou mimořádně lehké, aby tě nijak neomezovaly v pohybu.

ZÁŘIVÁ SOUPRAVA PRO VZRUŠUJÍCÍ TÝM

Nejnovější design dresů Kolumbie je inspirovaný symboly tohoto hrdého národa a přírodou jeho země. Jednotlivá provedení odkazují na kolumbijskou vlajku i barvy nejznámější kolumbijské řeky. Vše doplňují týmové znaky nebo třeba štítek ve tvaru Kolumbie. Chceš i ty nosit žlutou, modrou a červenou trikolóru? adidas ji má pro tebe připravenou.