alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové sety

 
[510]

Fotbalové soupravy adidas pro fanoušky hvězdných šampionů. Modely odpovídají skutečným verzím, které si na hřiště oblékají slavní fotbalisté. Pořiď si soupravu v barvách týmu, který ví, jak chutná vítězství.

Cena
224 Kč - 3 599 Kč
2243599
Muži Fotbal Purpurová Dres Arsenal TeamgeistMuži Fotbal Purpurová Dres Arsenal Teamgeist

Dres Arsenal Teamgeist

Muži Fotbal

Muži Fotbal bílá Dres Real Madrid TeamgeistMuži Fotbal bílá Dres Real Madrid Teamgeist

Dres Real Madrid Teamgeist

Muži Fotbal

Muži Fotbal černá Dres Manchester United TeamgeistMuži Fotbal černá Dres Manchester United Teamgeist

Dres Manchester United Teamgeist

Muži Fotbal

Muži Fotbal modrá Dres FC Bayern TeamgeistMuži Fotbal modrá Dres FC Bayern Teamgeist

Dres FC Bayern Teamgeist

Muži Fotbal

1 / 11
Strana:z 11

Fotbalové sety pro každého opravdového nadšence

Miluješ fotbal? Dej to najevo i co se týče outfitu. Fotbalové sety rozhodně mají něco do sebe, ať už přijde na jejich autentičnost nebo projev sounáležitosti s klubem. Anebo čistě prakticky jen kvůli pohodlí a funkci při nošení. Nabídku adidas plní nejkvalitnější fotbalové sety, které se jsou bez výjimek navrženy přímo pro sportovce. Rozhodně tak i ty oceníš pohodlné sportovní střihy, které tě uvedou do hry ať už jsi doma před televizorem nebo na hřišti. Jejich hlavním cílem je v žádném případě neomezovat pohyb a umožnit plný rozsah, tak aby ses mohl starat jen o kontrolu míče. Velmi důležitá je také technologie HEAT.RDY, která dává tkanině inovativní absorpční vlastnosti, díky kterým velmi rychle schne. Zároveň při hře poskytuje dokonalou prodyšnost, takže se můžeš soustředit pouze na tvůj výkon.

Fotbalové soupravy adidas pro opravdové fajnšmekry

Každý fandí svému klubu jinak. Někdo jen v klidu sleduje zápas v televizi, druhý nasoukaný v dresu prožívá každičký moment a nezáleží vůbec na tom, jestli u televize nebo na tribuně stadionu. Ať už patříš k jakémukoliv typu fanouška, fotbalové soupravy adidas tě mohou dostat do hry víc, než si myslíš. Najdi si schválně svůj oblíbený klub, nech si na záda vyšít jméno podle sebe a staň se součástí vítězné jedenáctky. Za zmínku stojí také retro fotbalové soupravy adidas, které vychází z dlouholeté historie klubů. Pokud už tak nějakou dobu fandíš, rozhodně si vzpomeneš na sezónu, kdy v nich nastupovala velká jména a třeba taky tvé vzory. Retro fotbalové sety adidas jsou samozřejmě stejně jako aktuální soupravy naprosto autentické. Můžeš si tak užít každý detail! 

Trénink na maximum bez nedostatků

Pokud na fotbal opravdu nedáš dopustit, pak si tě nabídka adidas bude jen hýčkat. Najdeš v ní například fotbalové dresy ať už ženských nebo mužských klubů v originálním provedení. Kromě výběru krátkého rukávu (zápasové) nebo dlouhého rukávu (tréninkové) můžeš vsadit i na jiný typ oblečení. Když přijde mráz, bude to chtít pořádnou teplákovou soupravu. Ta s logem 3-Stripes jistě udělá řádnou parádu!