alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
logo
Tady začíná tvoje cesta. Nový oficiální zápasový míč FIFA World Cup™.
A pair of Forum Low Home Alone sneakers lie in a bird's nest on a snow-covered branch. Kevin's classic bobble hat lies next to it.

Forum 84 Low
Home Alone 2

Dobrá zpráva pro milovníky tenisek a filmu Sám doma! Model Forum 84 Low se vrací ve verzi inspirované holubí dámou.

Pánské oblečení a boty adidas

Vychutnej si vítězství. Oblečení a boty adidas nelámou osobní rekordy. Překonat je musíš sám. Kilometr navíc. Další série cviků. Posilovna, běh, nebo odpočinek. Vyber si to, co ti vyhovuje. Dresy pro hráče i fanoušky. Běžecká obuv, ve které můžeš běhat i chodit. Tréninkové vybavení na trénink i na nedělní odpočinek. Bílé tenisky, které se hodí ke každému outfitu. Nic víc nepotřebuješ. Vše, co chceme, je tady - v pánském oblečení a botách.