alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisové boty

 
[50]
1 / 2
Strana:z 2

Pro jistější pohyb na kurtu použijte naše tenisové boty

Ty správné tenisové boty jsou naprosto klíčové pro získání bodů v každém tenisovém zápase. Tenisové boty adidas jsme navrhli pro moderní hráče, kteří se aktivně pohybují po hřišti a prudce mění směr. Pro náročné manévry jsme zakomponovali do bot zpevněnou špičku, takže se nemusíš bát do toho jít naplno. Chytrá konstrukce zaručí, že se nebude tvoje noha v botě posouvat během hry. Díky tomu podáš lepší výkon a hlavně snížíš riziko nepříjemných odřenin nebo dokonce úrazu. Technologie Boost v mezipodešvi ti umožní zpátky využít energii při každém dopadu. Boty s integrovanou Boost technologií tak zvyšují aktivně tvou kinetickou energii pro lepší výkony. Technologie Bounce složená ze dvou expanzních polymerů zase dokáže zaručit bezkonkurenční pohodlí pro hodiny a hodiny tvrdého tréninku. Tenisovou obuv vyrábíme v klasickém provedení nebo bez tkaniček pro moderně smýšlející hráče. Mezi širokou škálou barevného provedení si určitě vybereš i ty. V elegantním jednobarevném provedení můžeš jít klidně na Wimbledon. Zuřivé barvy ti sjednají respekt na pouličním kurtu.

Tenisová obuv pro každého hráče, pro každý povrch

K dosažení maximálního výkonu ve sportu se počítá každá maličkost, protože rozhoduje každá vteřina, každý pohyb. Všechny tenisové boty jsme navrhli tak, aby poskytovaly hráčům oporu během náročné hry na každém typu povrchu. Hraješ zápas na antuce? Rychlý sprint i skluzy na antuce k zaběhnutému míčku, to jsou situace, kdy nejvíc oceníš jistotu, kterou ti dává kvalitní obuv. Neklouzavá podrážka a zpevněná špička ti zaručí jistý krok v každé vteřině utkání. Hraješ squash ve vnitřní hale s hladkým povrchem? Bez obav můžeš manévrovat kolem svého soupeře, aniž bys ztratil kontrolu nad hrou. Nebo s tenisem teprve začínáš a trénuješ doma proti zdi? Propustný svršek umožní tvé noze dýchat, takže ti pomáhá snižovat přehřátí celého těla. Nízká hmotnost bot navíc snižuje únavu po hodinách a hodinách práce s raketou.