alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové šaty a sukně

 
[32]
Tenisové šaty a sukně se zaslouží o pohodlí a volnost pohybu při každé hře. Použité strečové materiály usnadní pohyb dopředu i do stran a speciální technologie zajistí, že vám bude příjemně i na rozpáleném kurtu.

Tenisové šaty a sukně vás podpoří při každém pohybu

Chcete dosáhnout volného pohybu při každé hře? V tom případě vsaďte na tenisové šaty a sukně z příjemných materiálů. U většiny kousků v této kategorii se setkáte s aspoň z části recyklovanými materiály, díky kterým se adidas snaží přispět k lepšímu životnímu prostředí. Jednotlivé modely dále mnohdy používají speciální technologii, která se postará o váš komfort i při opravdu horkém počasí na rozpáleném kurtu. Její zásluhou vám i v takové chvíli bude příjemně a budete se moct plně soustředit na každý odpal. V případě sukní se dále můžete těšit na dostatečně široký pas, který vám dopřeje pohodlí a spolehlivě zakryje vše potřebné.

Šaty a sukně na tenis sází na strečové materiály

Potřebujete se při hře pružně pohybovat nejen dopředu, ale i do stran? V tom případě jsou pro vás právě šaty a sukně na tenis adidas skvělou volbou. Používají totiž strečové materiály, které se vašemu pohybu maximálně přizpůsobí a větší pružnost materiálu zajistí větší volnost pohybu. Zároveň mají jednotlivé tenisové šaty a sukně mírně rozšířený střih, který volnost pohybu rovněž podpoří. Všité legíny ve spodní části se poté postarají o vaši jistotu, ať už zrovna potřebujete doběhnout jakýkoliv míček. V případě šatů se poté mnohdy dočkáte vykrojeného střihu na zádech.

Slaďte svůj tenisový outfit k dokonalosti

Součástí této kategorie je spousta různých tenisových sukní a šatů v rozmanitých designech. Vybrat si můžete například sukni v minimalistické černé barvě nebo vsadit na šaty s pestrobarevným designem. Ve všech případech se každopádně můžete těšit na sportovní vzhled, který podporuje logo adidas či motiv 3-Stripes. Díky tomuto vybavení snadněji dosáhnete svých stanovených cílů a zároveň se budete moct do každé hry opřít opravdu naplno.