Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů

Muži • Oblečení • Tenis

(71 produktů)
1 / 2
Strana:z 2

PÁNSKÉ TENISOVÉ OBLEČENÍ

Když je míček na tvé straně kurtu, musíš se maximálně soustředit a vytěsnit všechny rušivé vlivy. Je jedno, na jakém povrchu hraješ. Jestli jsi venku nebo vevnitř. Pohodlné tenisové oblečení, které přirozeně kopíruje tvůj pohyb, je pro úspěch rozhodující. S pánskými tenisovými modely adidas budete skvělá dvojka při trénování a při zápasech. Prohlédni si trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny s kapucí, bundy, soupravy a sportovní kalhoty do každé herní situace. Budeš se v nich na kurtu cítit tak dobře, že soupeře s přehledem strčíš do kapsy.
PÁNSKÉ TENISOVÉ POLOKOŠILE A TRIČKA S LÍMCEM
Dopřej si pocit absolutního pohodlí a svobody pohybu při každém švihu raketou. Když na kurt praží slunce, pánská tenisová trička s technologií Climacool s díly ze síťoviny zabezpečí potřebnou prodyšnost. Když se na indoorovém kurtu udělá dusno, nebo když teploty venku pořádně stoupnou, oceníš tričko z materiálu Climalite. Poradí si s potem, ochladí tě a dopřeje ti příjemný pocit sucha. Když se ochladí a obloha se zatáhne, střední vrstvy a trička s dlouhým rukávem ti umožní bez problémů trénovat i venku. Pokud se potřebuješ před zápasem zahřát, sáhni po bundách a mikinách s kapucí s grafikou. Hodit se budou i na přesuny.
PÁNSKÉ TENISOVÉ ŠORTKY A KALHOTY
Sprinty za volejem a pak zpět na střed či do rohu jsou neodmyslitelnou součástí každého zápasu. Tenis je o rychlých pohybech, proto musíš být maximálně obratný. A to v omezujícím oblečení, které ti při odpalech překáží, není možné. Pánské tenisové oblečení adidas ti umožní pohybovat se svobodně a zároveň ti dopřeje příjemný pocit chladu. Prohlédni si pestrobarevné tenisové šortky, ve kterých dáš jasně najevo, že máš styl a že to s raketou skutečně umíš. Šortky s technologií Climacool tě udrží v suchu a v chladu i během těch nejintenzivnějších zápasů. Tenisové sportovní kalhoty a soupravy jsou ideální pro chladnější dny, na trénink či na přesuny na kurt a domů. Prohlédni si pánské tenisové oblečení s obsahem příze Parley Ocean Plastic™, která je vyrobená z recyklovaného plastu z oceánů a pláží.