alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Doplňky · Tenis

 
[176]
1 / 4
Strana:z 4

Tenisové doplňky

Výbava s tenisovými doplňky 

V kategorii tenisových doplňků najdeš tolik věcí, kolik tvá tenisová výbava jen potřebuje. A pokud si myslíš, že nepotřebuješ, tak po zjištění obsahu této nabídky si možná nějaké věci budeš přát vlastnit. Jedná se o produkty od malých a velkých tašek po přímé potřeby ke hře přes pokrývky hlavy až po čelenky, brýle a potítka. Nabídka je tedy velice bohatá, takže si dej na čas a vyber si své nové dlouholeté přátele do budoucnosti.  

Na kurt jedině s perfektní tenisovou výbavou

Po cestě na kurt se nosí všechny potřebné věci mnohem snáz v organizované tašce, která má různorodé přihrádky pro rychlejší manipulaci s věcmi. Mezi tyto tašky patří i batohy, které jsou mnohdy vyrobené z recyklované látky, která se nazývá Primegreen. Jedná se o funkční materiál využívaný adidas v mnoha produktech, včetně doplňků. Batohy mimo jiné vlastní i karabinu, na druhou stranu velké sportovní tašky ba snad pojaly i raketu. Většina zapínání je na zip a designy jsou různé, aby si každý hráč našel to své. Do tašky můžeš pořídit i sportovní lahev k podpoře hydratace.

Ochrana s tenisovou výbavou

Vybavit se na kurt není jen tak. Je potřeba se chránit před mnoha věcmi jako před potem, sluncem a teplem a zbytečným rozptýlením způsobeným nekvalitními tenisovými doplňky. Na mimořádnou koncentraci, aby tě nepálil pot v očích ti pomůže jedno z našich potítek, či nějaká ta krásná funkční čelenka z hebkého materiálu. Proti slunci doporučujeme naše pokrývky hlavy, včetně moderních a velice trendy hidžábů, které nejen chrání, ale jsou i prodyšné. Zároveň díky kšiltovkám uvidíš dál na cíl a nenecháš se zmást protihráčem, když budeš stát na straně v nevýhodě proti slunci. adidas ponožky vždy odvádí pot z těla tak, aby se všechna tvá koncentrace soustředila pouze na zápas. Zároveň inovativní materiály umí i příjemně chladit a jsou hebké na dotek. V případě, že ti nepostačí pokrývka hlavy, vyzkoušej naše brýle, které tě možná překvapí svým ventilačním systémem, který zabraňuje zamlžování skel. Jednoduše řečeno, výběr je různorodý a věříme, že si u nás najdeš něco i pro sebe.