alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské boty na tenis

 
[33]

Pánské boty na tenis podpoří vaši obratnost na kurtu

Pusťte se do každé hry nebo tréninku naplno. Neodmyslitelným vybavením každého tenisty jsou právě pánské boty na tenis, které vás podpoří a dopřejí vám potřebné pohodlí. V nabídce adidas najdete špičkové modely, které jsou navrženy pro váš komfort. Těšit se můžete na lehkou obuv, která často pracuje s recyklovanými materiály. Díky tomu výrobce přispívá k boji proti plastovému odpadu. Mimořádně lehká mezipodešev s odpružením se poté postará o to, že se po kurtu budete pohybovat s rychlostí a obratností. Vnější strana svršku poté bývá opatřena praktickou síťovinou, díky které mohou vaše chodidla v průběhu zápasu volně dýchat. Integrované zesílení se poté postará o vaši stabilitu při náhlých změnách směru pohybu.

Boty na tenis pro muže, kteří se nenechají ničím zastavit

Chcete se každé hře věnovat naplno? Boty na tenis pro muže jsou nepostradatelnou výbavou pro běžný trénink i důležitý zápas. V nabídce najdete pánské boty na tenis s různě navrženou podešví, díky čemuž bude obuv vyhovovat různým druhým povrchu. Některé boty proto budou ideální pro měkké povrchy, jiné naopak využijete v případě tvrdých podkladů. Těšit se každopádně můžete na vyvážený poměr mezi přilnavostí a odolností na jednotlivých kurtech. Strečové svršky příjemně obepnou vaši nohu a společně s externím opatkem se postarají o potřebné zpevnění i při dynamické hře. Počítat můžete také s odpovídající oporou při pohybech do stran.

Vyberte si boty s designem podle vašeho gusta

Pánské boty na tenis adidas jsou k dispozici v několika různých provedeních, které se liší svým designem i použitými barevnými kombinacemi. Díky inovativnímu systému šněrování se boty postarají o vaše pohodlí při každém pohybu. Při utáhnutí tkaniček se totiž jazyk tenisek přizpůsobí tvaru vaší nohy, a vy zažijete potřebnou jistotu.