alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské tenisové boty

 
[31]

Dámské tenisové boty vás podpoří na kurtu. Odpružená mezipodešev se postará o lehké odpružení a vnitřní systém zajistí potřebné zpevnění vašich chodidel. Prodyšný svršek ze síťoviny zároveň umožní vašim chodidlům volně dýchat.

Boty Avacourt Clay Court Tennis
BOTY AVACOURT
BOTY AVACOURT
BOTY AVACOURT
Boty Barricade Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Tennis
Boty Barricade Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Parley Tennis
Boty Barricade Tennis
Boty Defiant Speed Tennis
Boty CourtJam Control Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Tennis
Boty Barricade Tennis
Boty Adizero Ubersonic 4 Clay Court Tennis
Boty Defiant Speed Clay Tennis
Boty Barricade Parley Tennis
Boty CourtJam Control Tennis
Boty CourtJam Control Clay Tennis
Boty Gamecourt 2.0 Tennis
Boty Gamecourt 2.0 Tennis
Boty Courtjam Control Tennis
Boty Gamecourt 2.0 Tennis
Boty Defiant Speed Tennis
Boty Courtjam Control Tennis

Kvalitní dámské tenisové boty s lehkým odpružením

Vydejte ze sebe na kurtu maximu, ať už se zrovna jedná o běžný trénink nebo důležitý zápas. Dámské tenisové boty adidas jsou navrženy tak, aby vám dodaly potřebnou jistotu, a vy se na ně mohly v průběhu hry plně spolehnout. Mnohé boty v této kategorii používají recyklované materiály, díky kterým se adidas snaží bojovat s plastovým odpadem. Neodmyslitelnou součástí tenisových bot je rovněž odpružení, které se postará o potřebnou pružnost a vaše pohodlí v průběhu hry. Vybírat zároveň můžete z modelů, které jsou určeny buď na měkký, nebo na tvrdý povrch. Díky tomu vám boty nabídnou potřebný poměr mezi přilnavostí a odolností na jednotlivých kurtech. Prodyšný svršek umožní vašim chodidlům dýchat, i když ze sebe vydáte maximum.

Tenisové boty pro ženy, které se vám přizpůsobí

Tenisové boty pro ženy adidas jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vaší hře. Jednotlivé modely například používají propracovaný systém šněrování, které se postará o maximální zpevnění a jistotu. Díky tomu se nebudete muset obávat, že by se boty v průběhu hry rozvázaly. Výztuha v obuvi dále zajišťuje, že jsou dámské tenisové boty pohodlné a stabilní. Svršek bot dále používá lehkou síťovinu, která je perfektně prodyšná a vlhkost se tak může pohodlně dostat daleko od vašich chodidel. Zpevňující konstrukce bot je zároveň navržena pro bezproblémový a rychlý pohyb nejen dopředu, ale i do stran. Speciální spona na patě poté zprostředkuje potřebnou stabilizaci, abyste se na daném povrchu cítili dostatečně jistě a pevně.

Tenisové boty podpoří vaši rychlost

Dámské tenisové boty budou na kurtech podporovat vaši rychlost a vy díky nim snáze překonáte případné překážky. Strečový svršek příjemně obepne vaše nohy a vnitřní systém zpevnění se postará o vaši maximální možnou stabilitu. Navíc si můžete vybrat z několika dostupných designů, mezi kterými nechybí minimalistická bílá i nejrůznější barevné varianty. Celkový design podtrhuje typické logo adidas a motiv 3-Stripes, díky kterému budete na tenisovém kurtu nepřehlédnutelná.