alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámská tenisová obuv

 
[36]

Dámská tenisová obuv pro hvězdný výkon na kurtu. Modely pro různé povrchy a styly hry. Boty se pyšní optimálním zpevněním a pohodlnou odpruženou mezipodešví. Prémiová podešev vydrží všechna podání a tenisové manévry.

DÁMSKÁ TENISOVÁ OBUV

Jak zareaguješ, když míček zavítá na tvou stranu sítě? Odpálíš jej přímou střelou, vyrazíš za ním, nebo překvapíš soupeřku rychlým sprintem? Odpovědi na tyto otázky jsou klíčové. Svým rozhodnutím můžeš celou výměnu změnit v pár sekundách. Neboj se hrát kreativně. Předveď se v dámských teniskách v rozmanitých barvách a stylech.
UNIVERZÁLNÍ DÁMSKÁ TENISOVÁ OBUV
Když při zápasech střídáš povrchy, je dobré mít univerzální tenisky. Po dámské tenisové obuvi adidas na všechny typy kurtů sahají profesionální hrášky z celého světa. Lehké svršky vyrobené z prodyšné síťoviny pomáhají ochladit a stabilizovat nohu tak, aby byl každý pohyb a herní zákrok optimální. Responzivní tlumení mezipodešví Boost a Bounce oceníš především na náročném tvrdém povrchu. Odolná podešev zvládne i drsnou hru. Ani kluzký travnatý povrch nebude překážkou. Prohlédni si univerzální tenisovou obuv. Jistě najdeš takovou, ve které zazáříš na kurtu, a to bez ohledu na povrch.
DÁMSKÁ TENISOVÁ OBUV NA ANTUKU
Zápas bývá plný zvratů. Proto se nesmíš nechat zaskočit povrchem, na kterém zrovna hraješ. Najdi si tenisky určené na povrch, na kterém hráváš nejčastěji, jako je například dámská tenisová obuv na antuku. I když se od antuky míček odráží výše, průběh hry bývá o něco pomalejší, takže pokud chceš ovládat základní čáru, mít tenisky, které ti dopřejí stabilitu při pohybech do stran, je klíčové. Podešev musí být odolná a musí mít takový vzorek, který zajistí potřebnou stabilitu a zabrání uklouznutí. Proto je podešev Adiwear a špička Adituff pro hru na antuce jako stvořená.