alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisové oblečení

 
[150]
1 / 4
Strana:z 4

Tenisové oblečení, se kterým zazáříte na každém kurtu

Tenis, sport, který míval předepsaná pravidla na své oblečení, je dnes mnohem různorodějším sportem, a to nejen do svých pravidel, ale také výbavy. Dnes mohou sportovci využít tenisové oblečení, které je nejen různorodé ve svých designech a modelech, ale také vysoce funkční díky mnoha unikátním technologiím značky adidas, které adidas neustále vyvíjí a kombinuje je s mnoha styly i odkazy značky. Katalog na adidas tenisové oblečení je možné filtrovat dle vlastních parametrů, například dle pohlaví, barvy, ale také samotného provedení oblečení na tenis. Kromě toho lze vybírat také z celé řady kolekcí, které se zaměřují konkrétně na tento klasický sport a přináší oblečení, které vás naplno podpoří během jeho hraní. 

Oblečení na tenis a jeho technologie 

Tenisové oblečení adidas má bohatý výběr pro muže i ženy, v katalogu najdete vše od triček a tílek, přes šaty, sukně, kalhoty a trika, ale také boty. Vybírat tak můžete přesně to, co potřebujete. Tenis dokáže být poměrně fyzicky náročná aktivita, mít ve výbavě tenisové oblečení, které vás naplno podpoří je ideální. Tenisové oblečení adidas má mnoho podob, přesně podle toho, co potřebujete. Tílka, trika i šaty je možné najít ze savého materiálu, nezáleží na tom, zda hrajete na plný výkon nebo za horkého počasí, tento materiál vám dodá pocit sucha. Šaty dodávané v kombinaci se šortkami se zaměřují na naprostou volnost pohybu, díky které se můžete natáhnout pro každý míček a nebýt nijak omezeni ve svém pohybu. 

Mnohé designy oblečení na tenis 

Oblečení na tenis již ani zdaleka není pouze bílé, ačkoliv i to u nás můžete jednoduše najít. Tenisové oblečení dnes hraje mnoha barvami a styly. Z katalogu adidas můžete vybírat kousky, které znáte reprezentované slavnými atlety, ale také zcela unikátní kousky v mnoha barevných provedeních a střizích a vybrat si tak oblečení na tenis, ve kterém se budete cítit nejpohodlněji.