alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské sportovní oblečení

 
[3282]
Cena
155 Kč - 9 999 Kč
1559999

Dámské sportovní oblečení adidas Performance

Z kolekce dámského sportovního oblečení adidas Performance si ženy po celém světě mohou vybírat již od roku 1991. Jedná se o vysoce funkční, a přitom pohodlné, módní oblečení určené především pro pohybové aktivity jak pro profesionální, tak pro rekreační sportovce.

Dámské sportovní oblečení adidas Performance je především funkční záložitostí

Pohodlné a funkční oblečení je základem každého sportovního oblečení. Ať to se sportem myslíte jakkoli vážně, či nevážně, je třeba nosit kvalitní a funkční oblečení. Z kolekce dámského sportovního oblečení adidas Performance můžete vybírat oblečení, které vedle propracovaného designu nabízí i skvěle padnoucí střih a materiál, který dokonale přilne k vašemu tělu. Z hlediska materiálů je dámské sportovní oblečení adidas Performance tím nejkvalitnějším, co adidas nabízí. Například legíny mají ergonimické švy, které dokážou zpevnit svaly přesně tam, kde je to potřeba. Funkční materiál je vysoce savý a dokáže dobře odvádět pot. Díky tomu udrží sportovce v suchu po celou dobu i náročnějšího tréninku. Nebo například sukně nabízí chytře všité legíny, aby při pohybu po kurtu nebylo vidět víc než chytrý backhand. Zajímavostí je, že část kolekce je ušita z funknčního recyklovaného materiálu Primegreen. I takto adidas pomáhá snižovat objem celosvětové produkce plastů.

Oblečení i obuv adidas Performance

K funkčnímu sportovnímu oblečení patří kvalitní obuv. V kolekci Performance najdeme i vysoce kvalitní obuv, díky které dokážete podat ještě lepší výkon. adidas nabízí boty pro všechny sportovce a při jejich návrhu a výrobě myslí na specifické požadavky každého sportu. Jednotlivá zlepšení vycházejí z potřeb skutečných sportovců, s nimiž je adidas v neustálém kontaktu. U obuvi platí, že se musí dokonale přizpůsobit tvaru chodidla a zároveň je dokázat ochránit před případnými úrazy zvenčí. Odpružená podešev musí být dostatečně tvrdá, ale i pružná a přizpůsobivá, a to kvůli měkkému došlapu. Podobně, jako každý sport má své specifické požadavky na oblečení, u obuvi toto pravidlo platí mnohonásobně. adidas vnímá tyto potřeby a reaguje na ně svými kolekcemi sportovního oblečení a obuví Performance.