alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bílá trička a košile

 
[245]
1 / 6
Strana:z 6

Bílá trička a košile jednoduše musíte ve svém šatníku mít

Bílé tričko nechybí v šatníku snad žádného z nás. Proto nemůže chybět ani v nabídce předního světového výrobce sportovního oblečení adidas. Každý z nás ale preferuje jiný střih i potisk, a proto si tak banální věc, jako je bílé tričko, musíte vybírat co nejpečlivěji, aby co nejvíce podtrhlo váš osobitý styl oblékání.

Bílá trika s krátkým nebo dlouhým rukávem

Bílé triko je úplná klasika. Obyčejné bílé tričko s potiskem, větším nebo menším, barevným, jednobarevným, přesně podle vašich preferencí, Užší, nebo širší střih? Kratší, nebo delší provedení? Otázek je mnoho, naštěstí je z čeho vybírat. V chladnějších dnech naopak oceníte triko nebo košili s dlouhým rukávem, zahřeje vás a navíc působí elegantněji.

Bílé tričko jako tílko

Zejména v horkých letních dnech řada mužů i žen raději sáhne po bílém tričku se širokými ramínky. Bílou barvu máme rádi, protože nás jakoby ochlazuje, zároveň je symbolem čistoty a opálená kůže s ní krásně kontrastuje. 

Bílá trička a košile pro všechny věkové kategorie

Bílá trička jsou oblíbená napříč věkovými kategoriemi, stejně jako mezi muži a ženami. Proto tvoří základ každoroční kolekce adidas a zákazníci si vždy mohou vybrat hned z několika modelů. Trička určená pro nejmladší věkovou kategorii jsou často ozvláštněna nejrůznějšími barevnými aplikacemi, aby bylo pro děti jejich nošení zábavné. Junioři, ale i dospělí muži a ženy si mohou vybrat mezi konzervativnějšími modely, ale k dispozici mají i trička s velkoformátovým nebo pestrobarevným potiskem.

Pohodlí na prvním místě

Všechna bílá trička a košile adidas jsou vyrobeny z příjemného, měkkého materiálu, takže jejich nošení je velice pohodlné. Jakmile si triko nebo košili obléknete, už ho nebudete chtít nikdy sundat. Údržba triček i košil adidas je také jednoduchá, jen pozor na jednu věc: bílé oblečení je velice náchylné na ušpinění.