alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Lyžařské bundy a kabáty

 
[31]

Lyžařské bundy a kabáty tě podrží nejen na svahu

Už se nemůžeš dočkat, až vyrazíš na hory pořádně si zajezdit? Podívej se na naši nabídku, kde najdeš lyžařské bundy a kabáty pro ženy i muže. Při navrhování našich lyžařských bund myslíme na všechny možné situace, které tě můžou při lyžování potkat. Aby tě netrápila zima, před větrem a mrazem tě ochrání vnější vrstva z materiálů, které zabraňují pronikáni chladu z venkovního prostředí k tělu. Některé jsou i voděodolné, takže tě ochrání při sněžení i dešti a ty zůstaneš pěkně v teple a suchu. Problémem při sportu však nemusí vždy být zima, ale i teplo. Proto k vnější vrstvě přidáváme i vnitřní síťovinovou vrstvu nebo polstrování z materiálů, které efektivně odvádějí teplo a vlhkost pryč od těla.

Lyžařská bunda zateplená?

Záleží na tom, jak snášíš chlad a jak aktivně lyžuješ. Akční lyžař, který je pořád na svahu, ocení především lyžařskou bundu, ve které se nebude přehřívat. Potřebuje prodyšnou bundu bez zateplení, která dobře odvádí pot a zajistí dostatečný pocit sucha. Není nic horšího, než být v propocených věcech bez možnosti převlečení. Následky známe všichni, že? Kdyby se ochladilo a začala být ti zima, využij raději tzv. cibulový systém, tedy vrstvení oblečení na sebe. Jednotlivé vrstvy se pak dají v případě potřeby přidávat nebo ubírat, protože mikinu či termoprádlo si pohodlně odneseš v batůžku. Jestli ale s lyžováním začínáš nebo jsi spíše sváteční lyžař, který sjezdovku pravidelně střídá s občerstvovacími kiosky, zvol si raději zateplenou lyžařskou bundu, která ti déle poskytne tepelný komfort.

Stylově na sjezdovce i ve stopě

I při sněhových radovánkách se můžeš těšit nejen ze sportu, ale i ze svého zevnějšku. Proč nevypadat při sportu atraktivně, no ne? Vždyť to koneckonců dělají všichni vrcholoví sportovci. Moderní lyžařské bundy adidas tě ochrání před nepříjemnými zimními nástrahami a zároveň budeš na svahu dobře vidět. Elegantní barevné bundy a kabáty pro muže i ženy v živých a sytých barvách nebo tlumených odstínech šedé až po smetanové tóny. Bundy jsou díky vysoce kvalitním materiálům velmi lehké. To, že máš bundu vůbec na sobě, poznáš jen díky tomu, že ti nebude zima. Prošívané nebo hladké, s praktickými doplňky a s unikátními vlastnostmi, díky kterým nemusíš dělat kompromis mezi funkčností a stylem.