alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Retro oblečení a šaty

 
[8341]

Autentické, ale zároveň moderní retro oblečení adidas pro každého 

Značka adidas pamatuje nejen toto, ale také to minulé století a díky tomu se můžete vracet ke svým tradičním modelům a vytvářet unikátní moderní kousky pro muže, ženy i děti. Sportovní soupravy, bundy, trička, adidas šaty, kalhoty a mnohé další kousky je možné vybírat v širokém katalogu značky, který se neustále rozšiřuje a inovuje. Vybírat je možné také podle příležitosti, ať už se chystáte na náročnou nebo nenáročnou fyzickou aktivitu, odpočinek nebo chcete obohatit svůj šatník o zajímavé kousky v odvážném i klasickém stylu. 

adidas šaty ti dodají jedinečný sportovní styl

V módě je populární vracet se k úspěšným modelům z historie, které jsou pro značku adidas tolik typické. Díky tomu je nabídka adidas oblečení bohatá na dědictví inspirované kousky nejen z 90., ale také 70. a 80. let. Kousky jsou vyráběné například z příjemného flísového materiálu v minimalistickém stylu, který dává jasně najevo poslání značky zaručit pohodlí a funkčnost při sportování i ve volném čase. Retro oblečení adidas je nejen odkazem dlouholeté tradice, je zároveň autentickým oblečením vhodným pro muže, ženy i děti, od sportu po relax. Střihy jsou vždy přizpůsobené aktivitám, pro které jsou určeny.

Oděvy mnoha materiálů a stylů 

Kromě retro oblečení se adidas zaměřuje také na budoucnost a proto v katalogu můžete najít kousky, které jsou vyráběny z recyklovaného materiálu, například polyesteru. Z tohoto materiálu si můžete pořídit pohodlné bundy adidas, a to v mnoha barevných provedeních od klasické černé po červenou a mnohé další barvy a kombinace. Kromě sportovního oblečení je možné najít také pohodlné oblečení na léto nebo festivalové oblečení, díky kterému si budete moci letní festival užít pohodlně a stylově. Přiléhavé šaty s mnoha druhy potisků, elegantní letní sukně nebo pohodlné sportovní kalhoty, které se hodí kamkoliv. Mnohé modely najdete pro ženy i muže, můžete se tak na festival sladit se svou druhou polovičkou, od triček po kalhoty.