alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Červené boty

 
[70]
Originals červená Boty AdimaticOriginals červená Boty Adimatic

Boty Adimatic

Originals

Originals červená Boty OZWEEGOOriginals červená Boty OZWEEGO

Boty OZWEEGO

Originals

1 / 2
Strana:z 2

Červené boty odhalí tvůj temperament a vášeň

Říká se, že boty dokážou skvěle vystihnout povahu člověka.  Pokud je to pravda, červenými botami adidas ukážeš světu svou horkokrevnost, prudkost a temperament. Neboj se být odvážný a projev se. Výběrem červených bot adidas můžeš báječně vyjádřit svou jedinečnost a originalitu. Bude ti v nich pohodlně při sportu, během tréninkového programu a při dalších oblíbených aktivitách. Nezklamou tě rozhodně ani v případě sobotního večírku a protančené noci. Pokud se raději flákáš po městě, červené boty adidas jsou jako dělané i pro klidnější trávení volného času. Skvěle se hodí pro procházky městem, při kterých tvé botičky budou rozhodně přitahovat pozornost. Na noze zkrátka tyhle kousky vypadají cool a stylově. Zároveň jsou boty adidas proslulé svou funkčností i stylem. Dlouhodobý úspěch značky dokazuje spokojenost zákazníků a vysokou kvalitu produktů. Pohodlí a komfort jsou synonymem pro červenou obuv adidas, která se ti ani nebude chtít vyzouvat. Tvoje chodidla se budou v botech adidas zalykat štěstím. Modely jsou na výběr v dámské, pánské i dětské kategorii.

Boty červené adidas přitáhnou pozornost

Tak jako většina produktů této značky, červené boty adidas se pyšní Trefoil nebo 3-Stripes logem z vnější strany, případně na jazyku boty. Vyrábí se v mnoha variacích a typech designu. Záleží na tvém vlastním vkusu, který model tě zaujme nejvíc. V nabídce jsou klasické, jednodušší a nadčasové kousky, ale i boty doplněné o extravagantnější prvky často inspirované současnou popkulturou. K čemu nosit červené boty adidas? Záleží, jestli chceš být sportovní, nebo spíš elegantní. Červenou obuv adidas můžeš  vkusně kombinovat s kalhotami i sukní. Nechej se inspirovat svou momentální náladou a neboj se experimentovat. Svým outfitem můžeš vyjádřit nebetyčnou vášeň pro život a nezměrnou kreativitu. Červené boty adidas jsou skvělým krokem k tomu vystoupit ze své komfortní zóny a sebevědomě ukázat světu, kdo opravdu jsi.