alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Dětské tenisky adidas

 
[506]
1 / 11
Strana:z 11

Jak vybrat dětské tenisky adidas

Děti, už od těch nejmenších, milují různé pohybové aktivity, a také se zabývají různými sporty. A tak je důležité vybrat jim to správné vybavení. Dobré boty jsou základ. Dětské tenisky adidas se vyrábějí pro různé druhy sportů a je důležité vybrat ty, které jsou pro daný sport určené. Důležité také je vzít v úvahu, že děti rostou a jejich nohy se vyvíjejí. Pokud jim vyberete ne zcela vhodnou obuv, může v tom nejhorším případě dojít ke zraněním nebo deformacím. Dětské tenisky by měly dětské noze poskytnout dobrou oporu a nohu dobře fixovat. Pokud kupujete dětem tenisky, vyberte vždy o kus větší. Dítě by mělo mít možnost si boty vyzkoušet. Velikost boty určíte tak, že se dítě v rozvázané botě postaví, posune nohu v botě co nejvíce dopředu a v zadní části, u paty, by měl být prostor na vložení prstu – může to být až jeden centimetr. V případě, že dětské tenisky nemůžete dítěti vyzkoušet, pomůže co nejpřesnější určení velikosti a tvaru chodidla. Vyjímatelná stélka umožní určit velikost boty. Při nákupu bez možnosti vyzkoušení je vždy třeba nakupovat v takovém obchodě, kde můžete bez problémů dětské tenisky vrátit nebo vyměnit. I po koupi bot je dobré kontrolovat, jestli je velikost boty stále odpovídající, protože děti mohou z bot rychle vyrůst.

Tenisky pro děti, pro každý sport

Děti se věnují různým sportům – chodí běhat, trénovat, hrají míčové hry, tenis nebo si jen tak rády hrají, a to jak venku – v přírodě nebo na hřišti, tak i v hale nebo v jiných krytých prostorách s umělým povrchem. Je důležité vybrat ty vhodné dětské tenisky adidas a věnovat pozornost jejich správné velikosti.  Tenisky pro děti adidas mohou mít kožený nebo textilní svršek a gumovou podešev. adidas nabízí dětské tenisky pro všechny věkové kategorie, již od těch nejmenších dětí, pro různé druhy sportů, povrchů i prostředí.