alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské golfové boty

 
[52]

Vyraz na hřiště v těchto stylových dámských golfových botách, na jejichž přilnavost je stoprocentní spoleh. Nastal čas najít dokonalý pár bot.

1 / 2
Strana:z 2

Nás tým navrhuje dámské boty speciálně pro ženský tvar chodidel. Samozřejmostí je důraz na pohodlí, styl i výkon. Výsledkem jsou boty s hroty i bez nich, které ti budou spoluhráči i spoluhráčky závidět. Věříme, že tvé golfové boty si brzo oblíbíš natolik, že je budeš chtít nosit i mimo green. Jsou tak pohodlné, že v nich můžeš klidně vyrazit třeba do města. Vyber si styl, který tě vystihuje, a ukaž všem už na první jamce, co umíš.