alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Dámské golfové boty

 
[22]

Vyraz na hřiště v těchto stylových dámských golfových botách, na jejichž přilnavost je stoprocentní spoleh. Nastal čas najít dokonalý pár bot.

Nás tým navrhuje dámské boty speciálně pro ženský tvar chodidel. Samozřejmostí je důraz na pohodlí, styl i výkon. Výsledkem jsou boty s hroty i bez nich, které ti budou spoluhráči i spoluhráčky závidět. Věříme, že tvé golfové boty si brzo oblíbíš natolik, že je budeš chtít nosit i mimo green. Jsou tak pohodlné, že v nich můžeš klidně vyrazit třeba do města. Vyber si styl, který tě vystihuje, a ukaž všem už na první jamce, co umíš.