alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské golfové boty

 
[42]
Vyraz na hřiště v těchto stylových dámských golfových botách, na jejichž přilnavost je stoprocentní spoleh. Nastal čas najít dokonalý pár bot.
Golf bílá Boty Samba GolfGolf bílá Boty Samba Golf

Boty Samba Golf

Golf

Golf bílá ADICROSS LOGolf bílá ADICROSS LO

ADICROSS LO

Golf

Golf bílá STAN SMITH GOLFGolf bílá STAN SMITH GOLF

STAN SMITH GOLF

Golf

Nás tým navrhuje dámské boty speciálně pro ženský tvar chodidel. Samozřejmostí je důraz na pohodlí, styl i výkon. Výsledkem jsou boty s hroty i bez nich, které ti budou spoluhráči i spoluhráčky závidět. Věříme, že tvé golfové boty si brzo oblíbíš natolik, že je budeš chtít nosit i mimo green. Jsou tak pohodlné, že v nich můžeš klidně vyrazit třeba do města. Vyber si styl, který tě vystihuje, a ukaž všem už na první jamce, co umíš.