alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Golfové kalhoty

 
[42]

V golfových kalhotách budeš v absolutním komfortu, až do osmnácté jamky

Neboj se být nejlepší a podávej své maximální výkony. V golfu je nutné mít sebejistotu a sebevědomí. Golfové kalhoty jsou nezbytnou a důležitou součástí tvého golfového oblečení. Kalhoty na golf adidas jsou unikátní svým elegantním vzhledem a dokonalou funkčností. Perfektní střih přispěje k ještě lepšímu výkonu. Budeš se divit, jak jsou golfové kalhoty adidas fantasticky pohodlné. Protože jsou mimořádně pružné v pase, umožní ti na fairwayi volný pohyb v plném rozsahu. Samozřejmě nepodceňujeme trénink a praxi, ale s golfovými kalhotami adidas to půjde skoro samo. V nabídce je pánská i dámská varianta. 

Golf chinos  jsou vhodné i pro celoroční nošení

Golf kalhoty adidas ti budou slušet. Vypadají trendy i díky zúženým nohavicím a můžeš si vybrat variantu s kapsami nebo bez nich. Navíc si můžeš přestat dělat starosti s předpovědí počasí. Některé typy golfových kalhot jsou také zateplené, větruvzdorné a voděodolné. Nemusíš se tedy bát, že by tě při hře zastavila nepřízeň počasí. Savý materiál tě udrží v suchu a maximálním komfortu za všech okolností. V teplém počasí ti přijde vhod také UV ochrana. Díky zipu u kotníku můžeš kalhoty snadno převlékat přes obuv. Zasloužíš si to nejkvalitnější a golfové kalhoty adidas splní všechny tvé náročné požadavky. 

Golf kalhoty ti pomůžou ke správnému odpalu

V každé fázi odpalu ti golfové kalhoty adidas nabídnou tu nejspolehlivější oporu. Ty se tak můžeš soustředit jen na hru. Co může být příjemnějšího než vyčistit si myšlenky a relaxovat pohybem? V golfových kalhotech adidas svou hru posuneš ještě o level výš. Navíc jsou některé modely vyrobené z recyklovaného polyesteru, který pomáhá šetřit zdroje a snižovat emise. Nošením golfových kalhot adidas tedy přispěješ také k lepšímu životnímu prostředí na naší planetě. Vyber si golfové kalhoty adidas podle vlastních představ a doplň je o další moderní golfové kousky adidas. Buď největší hvězda na greenu.