alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Atletické, běžecké tretry

 
[21]

NA ATLETIKU? JEDINĚ V TRETRÁCH OD ADIDAS

Bez ohledu na vzdálenost je cíl vždycky stejný: vyhrát! Na atletickém oválu jsi jako doma, vynikáš vytrvalostí. Vítězové ale musí mít ještě jedno: rychlost. A na to zkrátka potřebuješ energii. Atletické tretry adidas ti nejenom zajistí špičkovou návratnost energie, ale taky skvělou stabilitu a odpich díky ostrým spikům. K tomu připočítej záviděníhodnou lehkost a recept na rekordy máš v kapse. Potřebuješ vrhačské nebo sprinterské tretry? Vyber si boty na atletiku v nabídce adidas a už se ničím nerozptyluj. S větrem o závod!

KDYŽ BĚŽECKÝM TRETRÁM SLUŠÍ RECYKLOVANÝ MATERIÁL

Ano, není to úplně jednoduché, ale to bychom nebyli my, abychom si neporadili. Při výrobě atletické obuvi adidas se snažíme co nejvíce používat recyklované materiály vyrobené z odstřižků, zbytků a odpadu, abychom svojí výrobou zbytečně nezatěžovali životní prostředí. Svršek ze síťoviny je přitom superlehký a podešev s odpružením LIGHTSTRIKE PRO ti dá nezastavitelný odpich. Energii už musíš do běhu vložit ty, a ta bude zaručeně udržitelná.

KDYŽ CHCEŠ ATLETICKÉ TRETRY, CO TI POMŮŽOU K LEPŠÍM VÝKONŮM

Možná máš už jasno. Neběháš jenom tak, jdeš do toho naplno a poctivě. Není trénink, kdy se neposuneš dál, vlastně blíž ke hvězdám. Pak jsou nejspíš pro tebe jako stvořené Adizero, protože ty jsou přímo určené pro ty, kdo se chtějí pořád zlepšovat. Můžeš běhat překážky nebo střední tratě, tvarování desky se spiky tě nezklame. O tyhle tretry se prostě můžeš opřít. Distancer je pak lahůdka pro ty, kdo milují delší běh. Na delších tratích v nich budeš jako doma, oceníš jejich mimořádnou lehkost i vrstvy LIGHTSTRIKE PRO, které ti zajistí maximální návratnost energie. Na delších tratích se s energií zkrátka musí šetřit, aby ti nedošel dech, než vyskočíš na stupně vítězů. Vyber si běžecké tretry adidas a utíkej za svým novým rekordem. My máme jasno: Víme, že to dokážeš.

0

0