alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Běhání

 
[2063]
Cena
249 Kč - 9 499 Kč
2499499

adidas běhání se vším všudy: kompletní výbava 

Běhání je nejen sport, ale také životní styl. Jeho součásti je také celá řada toho správného vybavení, díky kterému si budete moci běhání užít v pohodlí, stylu a přitom se nechat stoprocentně podpořit technologiemi značky adidas, které společnost neustále vyvíjí a zdokonaluje. K běhání jsou zcela zásadní dobré boty, doplňky, ale také oděv, který vás dokáže zrychlit, dodat energii a zlepšit kvalitu vašeho sportování, ať už se mu věnujete v jakémkoliv období. V katalogu adidas můžete najít běžecké boty, kalhoty, trička, sportovní prádlo a mnohé další vybavení. 

adidas pro běžeckou komunitu a planetu 

Mezi běžecké boty od značky adidas patří také obuv vyrobená ze speciálního materiálu Parley Ocean Plastic®, který se skládá z recyklovaného plastu vyplaveného na plážích po celém světě. Z tohoto materiálu je vyrobena například kolekce Primeblue, která v sobě zahrnuje celou řadu produktů jejichž výroba je příznivou změnou prospěšnou pro planetu. V této kolekci je možné najít nejen běžecké boty, ale také dámské legíny nebo tílka a kalhoty v různých motivech, barvách a stylech. Mnohé z nich jsou ideální nejen pro rekreační činnost, ale také se hodí na aktivní a profesionální sportování. 

adidas podporuje běhání svými technologiemi 

Kromě ochrany planety se adidas věnuje také vývoji technologií, které podpoří aktivně strávený čas. Běžecké boty jsou pečlivě vyráběny využitím lehké a prodyšné konstrukce díky které jsou ideální nejen pro sprint a chůzi, ale také pro dlouhé trasy. Zejména pro závodní příležitosti se skvěle hodí technologie Boost, která má aktivní odpružení a dodává novou dávku energie během sportu. Vybírat můžete z obuvi vhodné pro dlouhý a vytrvalostní běh, ale také kousků na sprinty nebo chůzi. V nabídce jsou nejrůznější modely, které skvěle doplní sportovní outfity a přitom maximálně podpoří váš aktivní život. Díky průvodci nákupem si můžet vybrat obuv a sportovní doplňky vhodné pro začátečníky nebo naopak pokročilé běžce.