alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské běžecké kalhoty

 
[27]

Míle daleko v dámských běžeckých kalhotách

Kalhoty všech velikostí pro všechny dámy zde čekají v různých barvách a v různých stylech. Někdo preferuje volnější kalhoty. Někdo spíš sáhne po těch, které připomínají druhou pokožku, těmi jsou legíny. Zajisté uběhneš trať rychleji, či naopak pozorněji když dáš všanc výrobkům z naší kolekce, které byly navrženy ve spolupráci s předními sportovci na návrháři. Kondici si zvýšíš samozřejmě během, ale představ si, že by ti v tom pomohly dámské běžecké kalhoty, či legíny, které objímají nohy, díky kterým nabíráš na síle, rychlosti a sebevědomí.

Brzy v cíli s malou výpomocí od adidas

Za tebe k cíli nedoběhneme, ale můžeme být s tebou a fandit ti jak nejlépe to jde vždy doslova na nohou. Připomene ti každou tvoji uběhnutou trasu a každé tvé malé vítězství svým logem, které může být nápadné, ale také nemusí. S dámskými běžeckými kalhotami od adidas totiž poznáš, co je naprostá volnost. Nebudeš muset řešit pot, který látka díky technologiím jako AEROREADY vsákne jak nic. Nebudeš muset řešit těžký žár, který díky technologii HEAT.RDY tě nejen udrží v suchu a pohodlí, ale také v chladu. Dámské běžecké kalhoty tě zkrátka podpoří.

Běh na krátkou trať s adidas, jednoduše a rychle

S každým tvým krokem dosáhneš lepších běžeckých výsledků, a s dámskými kalhoty na běhání to je mnohem jednodušší. Víš, že máme dokonce kalhoty, které nejenže mají reflexní detaily, ale jsou celoplošně reflexní? A teď si představ, že bys je vytáhla někam do klubu na tancování. To by byl pohled! Dokonce mají kolikrát kalhoty kapsy, takže vše potřebné na svém běhu budeš mít po noze. Kapsou kolikrát nepohrdne ani pár legín, který máš v nabídce a doplnily by je určitě i nějaké pohodlné tenisky z naší jiné nabídky. Legíny jsou často vyrobené z elastického materiálu zvaného Alphaskin už jen proto, že opravdu připomíná látka druhou pokožku kopírující tu tvoji. Vysoké pasy ocení jistě všechny dámy, které nechtějí hlídat každý krok nic jiného než svůj běh. A dokonce se připrav na to, že většina materiálů je vyrobeno z recyklovaných látek, takže svým během zachraňuješ i planetu. Připrav se na běh v dámských běžeckých kalhotách, běh na dlouhou trať to nebude!