alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské běžecké oblečení

 
[232]
1 / 5
Strana:z 5

Aktivně v dámském běžeckém oblečení

Nabídka takto obsáhla pochopitelně obsahuje vše, co je potřeba k běhu, aby tě adidas oblékl od hlavy až k patě. Všechno dámské běžecké oblečení je zde, takže si ji prohlédni pořádně v případě, že chceš vyběhnout s naší podporou. Když už jsme u té podpory, myslíme to doslova. Máme modely, které podepřou potřebnou část těla tak dobře, že se ti vyběhne k cíli hned snáz bez zbytečného rozptýlení. Dále tu máme kousky, které využiješ nejen při běhu, ale i tanci či klidně józe. Jakákoli aktivita je vítaná a snazší ve správném dámském běžeckém oblečení. 

Od hlavy až k patě s podporou tří pruhů

3-Stripes logo ti připomene proč jsi začala s během a další typy log ti dokáží pro má cenu pokračovat. Každý běh si zpříjemni hebkým materiálem, který krásně saje vlhkost a dopřává ti prvotřídní pohodlí i při větší aktivitě. Dopřej si luxus v podobě kompresních materiálů, které drží vše pohromadě, recyklovaných materiálů, kterým je například Primegreen, či materiálům, které jsou vytvořené jako síťovina, aby každý běh byl doprovázen příjemným větrem.

Rychlá jako blesk

V dámském oblečení na běhání budeš rychlá jako blesk. Navíc můžeš zvýšit svoji viditelnost až zapadne slunce v oblečení, které je celoplošně reflexní a má vysoký svit. V nabídce najdeš produkty, které se hodí snad do každého počasí. Jak do deště, tak i do tepla, zimy a sněhu. Když už zmiňujeme déšť, nebylo by na škodu zmínit i revoluční materiál, který díky svému názvu již napovídá, že bude mít co dočinění s větrem. Technologie WIND.RDY tě připraví i do ne uplně ready počasí, kde ti pomůže odolat větru a dešti Zůstaneš tak v suchu, ale díky své tenkosti a lehkosti i v teple, jelikož ti zajistí dostatek prostoru pro další teplejší bundu navrch. Mnoho bund do různého typu počasí se chlubí i částmi oděvu, který zvyšuje prodyšnost buď všitou síťovinou, či přímo kusem chybějící látky. S námi si zlepšíš výkon. Nenech se ničím omezovat a běž si za svým!