alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Běžecké legíny

 
[54]
V běžeckých legínách od adidas můžeš běhat v moderních udržitelných materiálech, podporovat inovativní technologie, své zdraví, svaly a vypadat u toho stylově.
1 / 2
Strana:z 2

Pánské i dámské běžecké legíny pro všechnu špatnost

Asi nejprodávanějším kusem oblečení pro běh jsou právě legíny, na které si tak potrpíme, ať už z důvodu pohodlí, které chceme zaručit při zvýšeném tření, či pevnosti pasu, který se postará o její nehybnost. V nabídce si povšimni mnoha designů, které vynikají všelijakými schopnostmi, nejen krásnými detaily. Záleží nám na kvalitě, a proto každý materiál má za sebou mnoho práce, pečlivosti, profesionální péče a inovativních technologií zakomponovaných do jednotlivých vláken obsažených v běžeckých legínách. Pánské i dámské běžecké legíny najdeš v nabídce a můžeš objednávat i z pohodlí domova.

Kompresní legíny chloubou všech běžeckých legín

Dokonalý pas a hebký materiál dnes může jít ruku v ruce s pevností a silou. Pevné pásy různých střihů tě nenechají ve štychu a nesklouznou. Můžeš si tak užít běh na plno v běžeckých legínách od adidas. Ventilační části legín různých délek, včetně kraťas, ti propůjčí vynikající prodyšnost během jakéhokoli pohybu. Kompresní legíny jsou chloubou běžeckých legín, jelikož tě drží de facto komfortně pohromadě, padnou jak ulité, kopírují tvoji pokožku, ale dýchají s tebu při každém došlapu. Mezi běžeckými legínami si je užiješ do aleluja také proto, že tvarují postavu i vizuálně, a proto každý šev i každý design lépe vynikne, a to stejně jako těžce vydřená postava.

Během k záchraně planety

V recyklovaném polyesteru budeš běhat doslova pro záchranu planety. Víš o tom, že naše inovativní látka tak eliminuje dopad plastového odpadu, ale nijak nesnižuje kvalitu či schopnosti látky? Až takto moderní běžecké legíny to jsou, které můžeš s hrdostí nosit i ty. Užívej si monochromatické i křiklavé designy v posilovně, či venku. Potěšíme tě i tím, že naše legíny na běh jsou velice různorodé. Využívej těchto vychytávek a běhej moderně, udržitelně, vkusně a hlavně s perfektní podporou.