alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské běžecké kraťasy

 
[47]

Pánské běžecké kraťasy pro všechny běžce, sportovce i gaučové muže, co dávají přednost pohodlí

Přilehlé, volné, krátké, ke kolenům, s nápisem, bez nápisu a díky spolupráci s inspirativními osobnostmi i s originálním designem. Toto vše najdeš v nabídce kraťas. Univerzální pánské běžecké kraťasy nám také nejsou cizí, jelikož chceme, aby se šortky hodily co nejvíce lidem. Jistě víme, že savé materiály jsou velice důležité, aby vsákly co nejvíce potu, který tak pracně vypotíš při sportu, či jiné činnosti. A proto jsme vyvinuli látku, která ti nebude překážet při pohybu. Naopak, volnost pohybu se snažíme zajistit všem zákazníkům, aby stejně jako ty se mohli soustředit na práci a nenechat se rozptylovat zbytečnostmi.

Zachraňme planetu i v pánských běžeckých šortkách

Recyklaci zná již dnes každý. Ne všichni využíváme všech možností k tomu, aby byla planeta lepším místem k životu, neboť je to jediné místo k životu, co máme. Ale důležité je, že není třeba několika perfektně ekologických lidí, ale stačí mnoho těch, kteří se občas snaží. Vyrábíme materiály různými způsoby a k ochraně životního prostředí přispíváme hned několika typy materiálů, které prošly neobvyklým způsobem výroby. A proto nesmíš přehlédnout pánské běžecké šortky z materiálu vzniklého recyklací odpadu z pláží a pobřeží. Plast, který byl zachycen předtím, než by se dostal do oceánu, byl využit k výrobě nití, později látek dnešních kraťas, ve kterých můžeš už zítra na pláž i ty.

Propracovaný systém pro pracovité muže

Jestli oceníš vzdušné kraťasy se všitou síťovinou, či futuristickou technologii zajišťující suchost a chladivý pocit nezjistíš, dokud nezkusíš. Vyzkoušej naše pánské běžecké kraťasy, které budeš chtít nosit na každém tréninku. Pro představu můžeme i dodat, nejenže si můžeš vybrat ty, kterými chráníš planetu, cítíš se v nich pohodlně a nerušeně při sportu, ale máš i na výběr z mnoha barev, střihů a designů. Aby pánské běžecké šortky zcela jistě držely, jsou vychytané gumou nebo regulovatelnými šňůrkami. Stáhni pas a pořádně se zapoť, protože s těmito šortkami to nebude problém.