alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Pánská běžecká obuv

 
[271]

Běhej v eko pánské běžecké obuvi, která podpoří jak šlachy, tak klouby, celou páteř, tvůj styl a všeobecný komfort díky inovativním technologiím jako například Ultraboost.

Boty Solarcontrol
Boty Solarglide 5
Boty Terrex Soulstride Trail Running
Boty Terrex Agravic Ultra Trail Running
Běžecká obuv Terrex Trailrider Trail
TRAILOVÁ BĚŽECKÁ OBUV TERREX AGRAVIC FLOW 2
Boty Adizero Adios 7
Boty Ultraboost 22 GORE-TEX
Boty Ultra 4DFWD
Boty Ultraboost 22
Boty Terrex Soulstride RAIN.RDY Trail Running
Boty Supernova+
Boty Ultraboost 22
Boty Terrex Two Ultra Trail Running
Boty Adizero SL
Boty Ultraboost 22
Boty Ultraboost 22
Běžecká obuv Terrex Trailrider Trail
Boty Adistar
Boty Tracerocker 2.0 Trail Running
Boty Adistar
Boty Ultraboost 22
Boty Ultraboost 22
Boty EQ21 Run
Boty Ultraboost 22
Běžecká obuv adidas 4DFWD 2
Boty adidas 4DFWD x Parley
Běžecká obuv adidas 4DFWD Pulse 2
Boty Questar
Běžecká obuv adidas 4DFWD 2
Boty Questar
Boty Supernova+
Boty Terrex Two Ultra Primeblue Trail Running
Boty ADIZERO PRIME X STRUNG
TRAILOVÁ BĚŽECKÁ OBUV TERREX AGRAVIC FLOW 2
Boty Ultraboost 22
Běžecká obuv adidas 4DFWD Pulse 2
Boty Terrex Soulstride Trail Running
Boty Terrex Soulstride Trail Running
Boty Solarglide 5
Boty Ultraboost 22
Boty Adizero Adios Pro 3
Boty Pureboost 22
1 / 6
Strana:z 6

Nadupaná pánská běžecká obuv od adidas

Běháme pro radost, pro rychlost a kondici. Běháme, protože nás to baví. Běháme, abychom utekli stresu a uvolnili hormony štěstí. A běháme pro zdraví a relaxaci. Běh je prostě super. Ať už jej vnímáš jako sport či jako formu meditace, pak věz, že není nic lepšího než pohodlná pánská běžecká obuv pro tvůj příští běh. Řekněme, že si za ta léta zákazníci vydupali nejlepší designy a technologie. A my jsme, pochopitelně, s radostí vyhověli. Na této stránce najdeš nejnadupanější pánské běžecké boty vůbec.

Nastartuj gepardí rychlost v pánských běžeckých botách od adidas

Asi se shodneme na tom, že se chceme za každou cenu vyhnout puchýřům, bolestivým šlachám, kotníkům, křečím a tvrdým došlapům. Podívej se  na nabídku perfektní a různorodé pánské běžeceké obuvi, kde si každý zákazník najde svůj potřebný pár. Nadále vyvíjíme inovativní technologie, které ti pomáhají ve sportovním i každodenním životě. Díky inovativním technologiím jsou boty velice moderní. Často vynikají výraznými barvami, ale monochromatické, tlumené, či oblíbené čistě bílé tenisky máme samozřejmě také. Pochlub se i slavným 3-Stripes či oblíbeným logem adidas.

Získej zelenou na trati i v životě

Udržitelnými materiály doslova překypujeme. Moc si vážíme každé spolupráce, která nám umožní vytvářet s technologiemi, díky kterým vyrobíme produkt z ekologických materiálů. Představujeme ti tak Primegreen a Primeblue modely, které ti přidají na zelené nejen při startu, ale i na duši. Nevynechali jsme ani různé typy systémů se zvláštními schopnostmi, mezi které patří třeba zpevnění přední části bot pro větší dynamiku. Ultraboost technologie již napovídá názvem. Nakopne tě s takovou silou, že zapomeneš na nějaký došlap. S touto pánskou běžeckou obuví si doslova užiješ každý krok, ať už rychlý či pomalý.