alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Pánské běžecké boty

 
[366]

Jakýkoliv povrch. Jakýkoliv směr. Jakékoliv tempo. Vždy skvělý pocit z běhu. Široká kolekce pánských běžeckých boty adidas byla navržena s ohledem na specifické potřeby běžců a různých běžeckých disciplín.

1 / 8
Strana:z 8

Pánská běžecká obuv

Ať už jste sezónní běžec s plány na ovládnutí trati nebo nadšený amatér, který se proplétá ulicemi, naše kolekce pánské běžecké obuvi vám umožní běhat rychle, sebevědomě a opravdově. Díky funkčnímu designu, který rozumně podporuje každý běžecký styl, vám naše nabídka umožní dosáhnout vytyčených cílů.

Výběr nejlepší pánské běžecké obuvi

1. Zde naleznete rady, jak vybrat nejlepší pánskou běžeckou obuv. Pro začátek si ujasněte, na jakém povrchu budete běhat. Silnice, běžecká dráha a terén vyžadují rozdílné typy přilnavosti a odpružení. Typ běhu, kterému se věnujete, a jeho frekvence bude ve výběru správné pánské běžecké obuvi také hrát svou roli. Takže ať už se připravujete na maraton, účastníte se běžeckých soutěží nebo si jen tak občas zaběháte, adidas má běžeckou obuv stvořenou právě pro vaše potřeby.

2. Z odborného vyhodnocení vašeho běžeckého stylu zjistíte, zda běháte s nedostatečnou pronací, nadměrnou pronací nebo neutrálně. Když si v tomto uděláte jasno, budete schopni si vybrat mezi pánskou obuví pro stabilní běh nebo pánskou běžeckou obuv pro nadměrnou pronaci, která vám umožní běžet na maximální výkon.

3. Při volbě odpružení vaší pánské běžecké obuvi vezměte v úvahu i svou aktuální váhu, protože to ovlivňuje způsob, došlapujete na zem.

4. Než ve své nové pánské běžecké obuvi vyběhnete, je důležité ji pár dní nosit. Když si budete obuv zkoušet, zvažte, zda nevzít raději o půl čísla větší, protože noha se při každém sportování obvykle trochu roztáhne.

5. Víme, že si svou novou běžeckou obuv adidas zamilujete. Nepoužívejte však jeden pár příliš dlouho. Přestože může dlouho vypadat jako nová, měla by se běžná běžecká obuv nosit jen na 400 až 600 km. Pokud běháte pravidelně, měl byste střídat více párů. Tím také lépe předejdete případným zraněním.

Na zkušenosti záleží

Stejně jako záleží na běžeckém stylu, záleží i na zkušenostech. Jestliže jste zvyklí běhat v odpružené obuvi, neměli měnit svůj styl za lehčí model těsně před maratonem. Pokud patříte mezi začátečníky, existuje obuv určená právě pro vás.

Vydejte se do terénu

Běžecká obuv stvořená pro váš typ běhu je cestou vpřed. Nabídka trailové obuvi adidas vás připraví na zvládnutí běhu mimo cesty díky extra přilnavosti, maximální stabilitě a pohodlnému odpružení.