alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Běžecké čepice

 
[20]
Pokrývky hlavy ve formě běžeckých čepic od adidas ti poskytnou stín, teplo, prodyšnost, styl a úkryt, jak jen bude potřeba.

Běžecké čepice vrcholem outfitu

Nenech se zmást. Nabídka běžeckých čepic zdaleka neobsahuje pouze čepice. Máme zde různé pokrývky hlavy. Od klasických čepice, přes kšiltovky, čelenky a klobouky sahá nabídka až dokonce i k hidžábům různých barev, střihů a stylů. Zajisté se tyto pokrývky hlavy nosí nejen na běhání, ale vykazují známky výjimečných detailů, poněvadž byly vyrobeny s během v úmyslu. To znamená, že se hodí do různého počasí k všelijakým outfitlm. I k těm každodenním, ležérním, elegantním či k velice extravagantním.

Nasaď si korunu adidas

S našimi čepicemi na běhání budeš vůdcem každé trati. Prožívej svůj běh naplno bez zbytečného rozptýlení jako je třeba slunce, které ti svítí přímo do očí, vlasy, které ti padají do tváře, či rozcuch, který ti zařídí kdejaký vítr. Naše kšiltovky se postarají o to, aby se sluneční záření nedostalo na tvoji tvář a neničilo ti pleť. Můžeš tak udržovat oči na stopkách a soustředit se pořádně na cíl. Díky reflexním páskám si užiješ běh i o večerních hodinách. S čelenkami tenkými či širšími ti zaručujeme pohodlný běh, kde ofina není problémem. Úpletové čepice se postarají zase o teplo tam, odkud vychází nejvíce tepla z našeho těla, tedy z temene hlavy. Zároveň ti příjemně zahřejí uši a čelo, čímž předejdeš zánětu mozkových blan v chladnějším počasí.

Inovativní technologie od čepic, čelenek až po hidžáby

Pravdou je, že nám záleží nejen na tom, jak výrobky vypadají, ale i na tom, co všechno dokážou. Běžecké čepice z materiálu AEROREADY se postarají o pocit sucha i při zvýšené aktivitě. Primegreen tě potěší svým původem. Jedná se o udržitelný materiál z recyklovaného polyesteru, který nijak nepostrádá běžně potřebné vlastnosti. Dále zde máme úžasné pásky u kšiltovek. Dají se nastavit dle potřeby, aby tě nic netlačilo a seděly ti jak ulité. Inovativní technologie jako například COLD.RDY se postarají o prvotřídní teplo. Také bychom s pýchou chtěli zmínit široký výběr hidžábů, které zdobí adidas logo v reflexním provedení, aby ti neunikl běh za žádného osvětlení. S HEAT.RDY technologií tak zapomeneš na to, že nějaký hidžáb na sobě máš, jelikož bude velice prodyšný a hebký. Ale neměj starost, i zde jsme se snažili vyhovět, jak nejlépe to šlo, a proto mají dvoudílné hidžíby i prodlouženou délku, aby zakryly vše, co mají. A nejoblíbenějším překvapením je neviditelná, netlačící čelenka skrytá uvnitř hidžábu, aby držel perfektně na místě a prokazoval ti službu jak se patří.