alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pokrývky hlavy

 
[266]
1 / 6
Strana:z 6

Pokrývky hlavy adidas pro každou příležitost

Nejen v letních měsících, ale i v dešti nebo v chladnějších dnech se hodí pokrývka hlavy. Pod tímto souslovím se skrývá nespočet možností, kombinací, střihů a barev, že vybrat si pro sebe a pro tvar své hlavy tu nejlépe padnoucí nebude jistě problém. Základní pravidlo zní: pokrývka hlavy vám musí slušet. Nikdo přece nechce vypadat hloupě nebo být kvůli nevhodně zvolené pokrývce hlavy terčem posměchu. Vše tedy začíná u tvaru vaší hlavy a u objemu vlasů, které potřebujete schovat.

Vlněná čepice v zimě, v létě kšiltovka

Vlněná čepice je typická pokrývka hlavy pro zimní období. Můžete si vybrat z mnoha barevných variant, klíčová otázka je, zda chcete, aby vaše vlněná čepice byla ozdobena bambulí a zda chcete, aby měla flísovou podšívku. To jsou dva základní parametry, od nichž je dobré při výběru začít. Vlněná čepice by měla být základem vaší zimní výbavy. Pod značkou adidas najdete pletené čepice vyrobené z příjemného měkkého materiálu, takže čepici můžete mít na hlavě každý den. V nabídce najdete i tenčí modely bez bambule vyrobené z hřejivého strečového úpletu, které se hodí v chladnější podzimní nebo jarní dny.

Univerzální kšiltovka

Typickým zástupcem sportovnějších pokrývek hlavy je beze sporu kšiltovka. Tu snad měl na hlavě někdy každý. Proto se adidas na kšiltovky zaměřuje nejvíce a je opravdu z čeho vybírat – adidas vyrábí kšiltovky v mnoha barevných provedeních, s různě velikým kšiltem a myslí i na ty, kteří mají výrazně větší hlavu. Dětské verze jsou samozřejmostí, protože kšiltovky dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější chlapecké pokrývky hlavy.

Pokrývky hlavy adidas pro každý den

Pod značkou adidas naleznete pokrývky hlavy pro sportovce i vyznavače elegantního stylu. Pokud si oblékáte sportovní oděv, jednoduše jej můžete doplnit kšiltovkou nebo sportovní čelenkou. Pokud však vyrážíte v elegantním oblečení, doporučíme spíše klobouky nebo čepice. V nabídce adidas naleznete dokonce i roušky. Všechny pokrývky hlavy adidas zdobí oblíbené logo této značky, ve větším nebo v menším provedení.