alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

DÁMSKÉ PLAVKY A PLÁŽOVÉ OBLEČENÍ

 
[91]
1 / 2
Strana:z 2

Vezmi si bikini a dělej "vlny"

Svůj název získaly bikini podle malebných tropických ostrovů ve francouzské správě. Když pomineme snahy jednoho českého génia, první dvoudílné sportovní oblečení bylo zaznamenáno už v antice. Ale teprve v padesátých letech 20. století si plavky prorazily cestu na pláže a k bazénům, hlavně díky popularizaci světovými filmovými hvězdami. Oceňují pohodlí a volnost pohybu, které jim bikini poskytují hlavně při plážových sportech.

Ideální beach bikini pro maximální sportovní výkon

Zvyš svůj výkon ve vodě, na prkně nebo na pláži výběrem těch nejlepších bikin od značky adidas. Přinášejí do plavání a vodních či plážových sportů inovativní technologie, díky nimž se můžeš plně soustředit na to, co právě děláš. Bikini adidas ti dopřejí úplnou svobodu pohybu při sportu v bazénu i na otevřené vodě. Použité materiály obsahují přízi z recyklovaných rybářských sítí a nylonového odpadu, takže můžeš mít dobrý pocit, že svojí volbou přispíváš k ochraně planety. Navíc je tkanina odolná vůči chloru, takže ti plavky vydrží déle. Mají zpevňující sportovní střih.

Pohodlí a volnost při letních radovánkách

Plážový volejbal nebo surfařské prkno jsou ideálními partnery pro pořádný fyzický výkon, kdy se bikini maximálně hodí. Můžeš si užívat tempa v bazénu nebo se pěkně rozdovádět ve vlnách na pláži. V elegantních bikinách adidas z příjemného materiálu se můžeš bavit s přáteli třeba stavbou i hradů z písku. Užij si letní dny u moře nebo u jezera a nech své tělo nasát trochu síly ze slunečných paprsků. Vyber si bikini s horním dílem se zavazováním nebo pevnými ramínky s příjemnou žerzejovou podšívkou. Logo adidas na pružných lemech jasně ukáže, kterou značku máš v oblibě. adidas bikini ti vždy poskytnou maximální pohodlí a nezradí tě ani při dynamickém sportovním výkonu. Můžeš si užívat pohyb i slunce, sílu mořských vln nebo smečů protihráčky, anebo se pohupovat do rytmů z plážového baru, protože beach bikini adidas tě podrží a podpoří v každé situaci.