alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Plavky bikiny

 
[18]

Plavky bikiny adidas v mnoha provedeních 

Plavání patří mezi jednu z nejoblíbenějších sportovních aktivit celkově a zároveň také mezi jeden z nejoblíbenějších vodních sportů, který je oblíbený jak v létě, tak v chladných měsících. Plavání je ideální pro rekonvalescenci, jako náročná nebo nenáročná fyzická aktivita, hubnutí, ale také zábavu. Značka adidas proto neustále vyvíjí nejnovější plavky bikiny, které budou ideálním společníkem pro každou ženu, nehledě na to, zda preferujete sportovní plavání, rekreaci nebo občasnou zábavu v akvaparku. Plavky bikiny adidas nezapomínají na sportovní odkaz značky, ale také jejich klasické modely, kterými se adidas inspiruje také pro současný katalog plný plavek mnoha druhů a provedení, vybere si díky tomu každá žena. 

Plavky bikiny, které vás naplno podpoří 

Sport bereme v adidas velmi vážně a vytváříme proto neustále nové technologie, které vás naplno podpoří během jakékoliv sportovní aktivity, ať již se jí věnujete vrcholově nebo rekreačně. Plavky adidas jsou díky tomu vyráběny nejen tak, aby vám dokonale seděly na těle, ale také, aby dlouho vydržely. Plavky bikiny adidas jsou díky tomu například odolné vůči chlóru, který může u běžných plavek způsobit rychlé blednutí a snižuje tak jejich životnost. Díky elastickým lemům některých modelů plavky bikiny adidas dokonale sedí také při sportovním plavání. 

Plavky bikiny adidas a jejich mnohé styly 

Odkaz značky adidas je viditelný u mnoha plavek z katalogu na plavky bikini. Značka nezapomíná nejen na svůj odkaz, ale také na moderní provedení pro plavky bikiny, ze kterých můžete v katalogu vybírat. Možné jsou mnohé barevné kombinace a styly, od klasické černé po více barevné modely, díky kterým se na pláži nebo u bazénu nikdy neztratíte. Plavky bikiny je možné vybírat napříč mnoha styly provedení, například z plavek, které je možné jednoduše zavázat za krkem nebo plavek na ramínkách. Mnoho modelů má navíc vyjímatelné vycpávky, můžete se tak rozhodnout, co je pro vás nejpohodlnější.