alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Černé batohy

 
[95]
styl
velikost
Cena
519 Kč - 6 799 Kč
5196799
1 / 2
Strana:z 2

Stylové černé batohy adidas pro jakoukoliv příležitost

Ikonické černé batohy adidas oceníš, ať už pro ně plánuješ kterékoliv využití. Hledáš něco na výlety ve volném čase nebo potřebuješ reprezentativní batoh do práce? Černé batohy adidas mají z každého něco. Sportovci ocení rychlou dostupnost a počet objemných přihrádek. Cestovatelé zase nedají dopustit na pohodlné popruhy a vůbec perfektní vyvážení. Nakonec milovníci luxusu pozitivně hodnotí moderní vzhled a praktičnost. Velký výběr možných způsobů zavírání lze brát jako třešničku na dortu. Můžete si vybrat buďto klasické zavírání na zip, za zmínku ale jistě stojí i nové roll top batohy. Udělejte svým zádům službu a dopřejte jim kvalitní černý batoh.

Černý batoh a jeho praktičnost vždy na prvním místě

Nikdy nezapomínej, že černé batohy adidas se vyrábí vždy s ohledem na jejich využití. Proto se nikdy nesetkáš s modelem, který by neměl důmyslně promyšlené kapsy. Díky nim budeš moci s přehledem organizovat obsah ruksaku, ať už na výlet nebo do práce. Elegantní batoh adidas se stane tvým nepostradatelným parťákem kamkoli s ním vyrazíš. Přece jenom praktických doplňků outfitu není nikdy dost. A že černý batoh je výrazným doplňkem s ještě výraznějším posláním - chránit tvé věci.  I proto každý kromě strategicky umístěných kapes nabízí i stěny, které leccos snesou. Vaše svačina na výlet nebo případně laptop do práce tak vždy zůstanou bezpečně ukryty v ruksaku. Nebudeš díky tomu muset ztrácet čas neustálým kontrolováním, zda je vše v pořádku.

Ve velkém stylu kdekoliv se nachomýtneš

Černé batohy lze vybírat podle několika kritérií, tím největším bude asi velikost. Můžeš totiž sáhnout po malinkém módním batohu čistě pro pár základních osobních věcí. Zároveň tě ale mohou zajímat černé ruksaky s velkými objemy, do kterých sbalíš klidně spacák s vybavením na pár dní do hor. Lišit se černé batohy mohou také materiály, případně rozdělením na jednotlivé přihrádky. Potřebuješ kapsu na laptop nebo třeba pouzdro na láhev s pitím? Černé batohy adidas jsou schopné udržet krok i s velmi náruživými turisty. Tak jim nezapomeň dát šanci.