alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sport oblečení

 
[3696]

Sport oblečení: Zaměřeno na výkon

Sportovní oblečení a adidas jdou spolu ruku v ruce. Od klasických teplákových retro souprav pro chvíle odpočinku po tréninku, přes funkční bundy, běžecké outfity, až po nejintimnější vrstvy oblečení. Sportovní oblečení adidas nabízí širokou paletu doplňků pro každého, kdo žije na maximum a pohyb je jeho životním stylem. Kolekce sportovního oblečení adidas vychází ze zkušeností spolupráce s nejlepšími tenisty, fotbalovými sportovními kluby a celkové filozofie, že při výkonu i po něm se máš cítit co nejlépe a tím z něj dostat co nejvíc.

Sportovní oděv adidas je pořádná věda

Za úspěchem sportovního oblečení adidas stojí kombinace používání těch nejlepších materiálů, technologických postupů a designu. Trénink za chladného počasí? Není problém, použité materiály sportovních oděvů adidas tě udrží v teple a pohodlí i v chladném počasí. Prodyšné materiály se síťovanými prvky pro lepší proudění vzduchu, které tě drží v optimální provozní teplotě, jsou absolutní nezbytností. Stejně jako rychleschnoucí materiály nebo oblečení s dodanou UV ochranou. To vše zajistí, že jsi stoprocentně ve hře. Sportovní oblečení adidas je navíc vyráběno s maximálním zaměřením na nízkou ekologickou zátěž a s cílem podporovat lokální farmáře, kteří materiál pro výrobu sportovního oblečení adidas dodávají.

Dostaň ze sebe maximum

Nevhodná volba sportovního oblečení může mít pro sportovce špatné následky. Takové rozptýlení prostě při tréninku nebo uprostřed turnaje nechceš. Proto je adidas oblečení pro sport ideální volbou pro každého, kdo si chce svůj volný čas pro sport užít naplno. Kolekce pro muže i ženy, kde si vybere každý od bot až po mikinu s kapucí. Dětské kolekce jsou navržené tak, aby se mladí sportovci mohli stát mistry. To všechno v absolutním pohodlí.

Top doplňky

Sportovní oblečení adidas je samo o sobě ideální volbou pokud chceš být při sportu v pohodě. Ale pokud chceš být opravdu o krok napřed, pak to chce ho zkombinovat s dalšími doplňky. Fotbalisté třeba ocení chrániče holení v kombinaci s některou z teplákových souprav. A co třeba tréninkové rukavice pro každého, kdo chce zabrat navzdory rozmarům počasí. Sečteno, podtrženo sportovní oblečení a doplňky adidas ti zaručí maximální výkon a pohodlí při tom, co děláš ze všeho nejraději.