alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kabáty a parky

 
[20]

Kabáty a parky do nepohody, ale v maximálním pohodlí

Do deště a nepohody, při tréninku nebo běžném nošení, kabáty, bundy a parky adidas tě udrží v teple a suchu, když to budeš nejvíce potřebovat. Vyber si z nesčetných vzorů a stylů vhodných pro celou řadu činností a do každého počasí. Když se venku ochladí, prší nebo sněží a fouká pořádný vítr, kabáty a parky z kolekce adidas tě ochrání před všemi nástrahami zimního nečasu. Ať už se chystáš nosit kabát či parku při každodenních aktivitách nebo při tréninku, určitě si najdeš stylový kousek, který nejvíc vyhovuje tvému vkusu a tvým potřebám.

Zimní kabáty do nepohody

Zimní kabáty, podzimní kabáty a parky nebo bundy všech stylů a barev si prostě oblíbíš. Nevídanou ochranu zajistí použití těch nejmodernějších technologií a materiálů, které jsou součástí každého modelu. Vlákno akumulující teplo nebo bránící průniku studeného vzduchu na tělo, vysoký stupeň prodyšnosti a odolnost vůči vodě patří mezi výjimečné vlastnosti našich svrchníků, které tě nikdy nenechají ve štychu. Při tréninku nebo namáhavém výstupu tě nebude trápit chladivý pot na těle, protože systémy odvětrávání a prodyšnost použitých materiálů zaručí, že se pot odpaří a unikne ven, takže budeš mít neustále pocit tepla a sucha. A v deštivých dnech jsou kabáty a parky s vodoodpudivým povrchem přesně to, co potřebuješ.

Styl a funkčnost za všech okolností

Když už máš jasno, co se týče stylu, podívej se na jednotlivé kousky. Možná se ti líbí obyčejný, klasický střih, rovnější a pravidelný. A možná zvolíš raději model více na tělo, který zdůrazňuje jeho přirozený tvar. Rukávy jsou vesměs navrženy a vyrobeny tak, aby usnadňovaly pohyb a nepřekážely, zatímco kapsy jsou promyšleně na praktických místech podle potřeby a možností využití. Pokud se chystáš na turistiku nebo chceš vycházet ven po setmění, vyber si kabát s reflexními prvky, abys byl nebo byla dobře vidět i na dálku. Při výrobě podporujeme šetrné ekologické procesy a postupy, jako například recyklaci, takže nejen kabáty a parky zelené barvy mají "zelenou" povahu.