alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Basketbalové Boty

 
[264]
Boty Harden Vol. 6
Boty Hoops 3.0 Mid Classic Vintage
Boty Hoops 3.0 Mid Classic Vintage
Boty Pro N3XT 2021
Boty Dame 8
Boty Dame 8
Boty Postmove Mid
Boty Pro N3XT 2021
Boty Hoops 3.0 Low Classic Vintage
Boty Harden Vol. 6
Boty Postmove
Boty Postmove Mid
Boty Postmove
Boty Ownthegame
Boty T-Mac 1
Boty Ownthegame
Boty Hoops 3.0 Low Classic Vintage
Boty Crazy 97
Boty Crazy 1
Boty Dame 8
Boty Harden Vol. 6
Boty Frozetic
Boty Forum Low
Boty Forum 84 Hi
Boty Forum Low CL
Boty Rivalry Low
Boty Nizza 2 Low
Boty Forum Bonega Mid
Boty Dame 8
Boty Forum Exhibit Low
Boty Nizza Parley
Boty Hoops 3.0 Low Classic Vintage
Boty Nizza RF Slip
Boty Nizza RF Slip
Boty Trae Young 1
Boty Forum Low
Boty Forum Low
Boty Forum 84 Low ADV
Boty Crazy 97
Boty Triple Platforum Low
Boty Forum Low
Boty Forum Low
Boty Harden Stepback 3
1 / 6
Strana:z 6

Basketbalové boty adidas, které jsou snem každého

Co se vám vybaví, když se řekne basketbal? Určitě vás jako první napadnou jednotliví hráči, palubovka s vysokými koši a spousta ostatních drobností, které s tímto sportem souvisí. Ale nejlépe si určitě vybavíte ty jejich basketbalové boty. Ano, ty veliké, vysoké tenisky. I adidas se specializuje a nabízí svým zákazníkům basketbalové boty, které jsou na sport, ale mají výhody i při běžném nošení.

Basketbalové boty adidas mnoha barevných stylů, nejen na basketbal

Tvar basketbalových bot si jistě vybavíte, jsou nejen velké, ale i vysoké. Některé typy jsou vysoké až ke kotníkům, jiné jsou ještě vyšší. Tyto boty se dají využít na mnoho způsobů, stále ale tak, aby vám vyhovovaly a byly vaše oblíbené. Barevné možnosti jsou, tak říkajíc, neomezené. V nabídce adidas najdete například černé basketbalové boty s kombinací modré, fialové, žluté nebo křiklavě oranžové a mnohé další barevné možnosti. Dalším prvkem těchto úžasných basketbalových bot je jejich vnitřní jazyk, který je velmi vysoký. Vnitřek boty vám nabídne úžasné výhody a neskonalou měkkost. Při sportu nebo běžném nošení se můžete cítit jako v bavlnce.

Basketbalové boty adidas jsou vhodné pro každého, koho baví sport

Věříme, že si zálibu v těchto celosvětově oblíbených teniskách adidas najdou i děti, které rády sportují nebo se chtějí cítit jako jejich oblíbený basketbalista. Naše tenisky jsou vhodné pro ženy, dívky, také i pro chlapce a muže, kteří mají volný čas, který tráví sportem. A i my v adidas věříme, že nošením těchto tenisek budou všichni spokojeni. Všechny modely basketbalových bot si můžete prohlédnout v našem online katalogu. Nebo se zastavte do naši kamenné prodejny, kde si můžete boty vyzkoušet, případně si je prohlédnout. Žádnému basketbalovému profíkovi nebo nadšenci, nesmí boty na basketbal od adidas chybět v botníku. Navíc lze tyto boty využít i ve volném čase, nejen při tréninku na palubovce.