alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Basketbalové Boty

 
[108]
Díky basketbalovým botám adidas bude ještě snazší pohybovat se po hřišti a dát smeč. Pořiď si nový pár v designu, který ti nejlépe sedne, a střelba na koš pro tebe bude ještě větší hračka.
Basketbal žlutá Boty Crazy 1Basketbal žlutá Boty Crazy 1

Boty Crazy 1

Basketbal

Basketbal bílá CRAZY 1Basketbal bílá CRAZY 1

CRAZY 1

Basketbal

Originals nachová Boty Crazy 1Originals nachová Boty Crazy 1

Boty Crazy 1

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Basketbalové boty pro všechny basketbalové nadšence

V kategorii basketbalová obuv najdeš modely různých střihů i barev, pro ženy i muže, pro malé i velké. Samozřejmostí je široký výběr velikostí a barev a vždy vysoká kvalita. Spolehnout se můžeš na přilnavou podrážku, příjemné odpružení i pohodlný textilní svršek. Vnitřní jazyk basketbalových bot bývá vysoký a přispívá k většímu komfortu. Prodyšnost i přiléhavost konstrukce a podrážka jsou dělané přímo na basket. Některé modely jsou nižší, některé obejmou i kotník, záleží jen na tobě, čemu dáváš přednost. Podobně i barevné možnosti jsou různorodé a sám si rozhodneš, který model pro tebe bude nejvhodnější. Kvalitní odpružení i dokonalá lehkost ti pomohou dosáhnout tvých cílů.

adidas basketbalová obuv – aby byla střelba na koš ještě soustředěnější

Díky basketbalovým botám adidas se budeš moct plně soustředit na to, jak dostat míč do koše. Obuv je pohodlná, nemusíš se tedy bát, že by tě od hry rušil nekomfort. Boty jsou také příjemně prodyšné a lehké, na noze je téměř neucítíš. Pomohou ti dosáhnout tvých cílů bez jakýchkoli omezení. Vhodné budou jak pro ostřílené sportovce, tak pro začátečníky či naprosté amatéry, které osloví spíš vzhled než funkčnost. Profesionálové ocení kromě působivého designu i množství technologických vychytávek a hlavně konstrukci, která nezklame nejen na tréninku, ale ani během nejklíčovějších momentů na zápase. Pořid si basketbalové boty adidas už dnes a zařad se mezi skvěle vybavené basketbalisty.

Jak se o boty starat, aby co nejdéle vydržely

Po tréninku či zápase nech obuv vyschnout a ulož ji na suché místo, kde počká na další okamžik. Obuv znečištěnou zvenčí v případě potřeby jemně otři navlhčeným hadříkem a nech uschnout. Boty neper a nepoužívej na ně agresivní čisticí prostředky, aby ti mohly co nejdéle a nejúčinněji posloužit. S jistotou pak můžeme říct, že v ní pak budeš po dlouhá léta vykazovat skvělé výkony nejen v basketbalu.