alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové dresy Mexiko

 
[9]

OBLÉKNI SI DRES MEXIKA A UKAŽ, ŽE FANDÍŠ TÝMU EL TRI

Mexiko je nejoceňovanějším týmem Severní Ameriky. Zelená, bílá a červená barva mexického fotbalového dresu budí oprávněně respekt. Je symbolem nemilosrdného stylu hry, který kombinuje technickou dokonalost s ohnivým odhodláním. Chceš tenhle tým reprezentovat? Kolekce mexických fotbalových dresů od adidas nabízí vše, co může fanoušek potřebovat, tedy kompletní nabídku nejnovějších souprav, včetně autentických domácích souprav, venkovních souprav a dresů Mexika pro fanoušky.

MEXICKÉ FOTBALOVÉ SOUPRAVY PRO FANOUŠKY

Šatník skutečného fanouška by nebyl kompletní bez mexického dresu. Nejnovějšímu domácímu dresu Mexika dominuje černá barva, která dává světu najevo, že Mexický tým není lehkým soupeřem. Na černém podkladu se vyjímají tradiční aztécké vzory v růžové barvě a celkový vzhled dotváří mexický znak. Venkovní dres Mexika je bílý a jsou na něm barvy vlajky, tedy zelená, bílá a červená. Znak na hrudi všem ukáže, že podporuješ mexický tým, který chce stále dobývat Ameriku a možná i svět. Díky výběru nových slibných mladých talentů je jejich potenciál neomezený.

MEXIKO: VÁŠEŇ A HRDOST

Tyto mexické fotbalové soupravy jsou dokonalým důkazem toho, že technologie sportovního oblečení adidas mohou nosit nejen nejlepší hráči na světě, ale i jejich největší fanoušci. V oficiálním fotbalovém dresu Mexika byla použita chladivá tkanina HEAT.RDY, která absorbuje vlhkost. Trička pro fanoušky využívají technologii AEROREADY, která tě udrží v suchu i při náročných utkáních. Všechny mexické dresy jsou vyrobené z měkkých pohodlných materiálů. Teď můžeš být v pohodě i v horku, ať už jsi na hřišti, děláš mexickou vlnu na tribuně, nebo si jen vyrazíš do ulic. Díky elegantnímu designu mexických dresů budeš vítězem v každé situaci.