alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Švédské fotbalové dresy

 
[22]

ŠVÉDSKÉ DRESY PRO OPRAVDOVÉ FANOUŠKY

Švédsko, které se pravidelně účastní mezinárodních turnajů, je silným týmem a jeho budoucnost je stejně zářivá, jako jeho legendární dresy. Pokud chceš dát najevo svou podporu tomuto týmu, existuje skvělý způsob, jak to udělat: ve fotbalovém tričku Švédska od adidas. Ať už se díváš na zápas, povídáš si s přáteli, nebo napodobuješ své hrdiny na hřišti, švédský dres tě nezklame. Fotbal vyžaduje koncentraci, a proto byly nejnovější švédské fotbalové dresy navrženy s využitím inovativní tkaniny AEROREADY, která inteligentně odvádí pot od pokožky a urychluje odpařování, takže tvé mysli nic nebrání soustředit se jen na míč.

STVOŘENO PRO HRÁČE, VYROBENO PRO FANOUŠKY

Švédský národní tým je ve fotbalovém světě známý kombinací technické dokonalosti, silné organizace a neochvějného odhodlání. Se stejným přístupem vznikl i jejich dres, který byl vytvořen pro výkony na nejvyšší úrovni. Nejnovější švédské dresy s poutavým designem odkazujícím na hrdou historii týmu jsou připraveny podporovat tým při psaní nových kapitol jeho historie. Pokud chceš týmu vyjádřit podporu i ty, je tento švédský dres adidas ideálním způsobem, jak to udělat.

SPOLEČNĚ PRO MODRO-ŽLUTOU

Švédsko má podporu po celém světě. Skandinávští fotbalisté si získali srdce a mysl fotbalových fanoušků díky své skvělé organizaci, neuvěřitelnému odhodlání a schopnosti kouzlit s míčem. Žluto-modré fotbalové tričko Švédska s obrácenými barvami pro venkovní dres je okamžitě rozpoznatelné a mnozí si ho zamilovali. Výrazný design doplňují inovativní technologie, díky kterým jsou trička savá, udržují tě v suchu a umožňují ti plný rozsah pohybu. Znak a nápis „Sverige“ nenechají nikoho na pochybách, komu fandíš. Pokud ještě nemáš žádný švédský dres ve svém šatníku, teď máš šanci to napravit. Na výběr máš trička Švédska pro fanoušky, která můžeš také doplnit šortkami nebo hřejivými tepláky a bundami pro případ, že se ochladí.