alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské ponožky

 
[204]
Dámské ponožky a návleky na lýtka adidas dodávají při tréninku pohodlí navíc. O tento komfort se starají prodyšné tkaniny a měkké šlapky. Protiskluzové prvky se starají o to, že vše drží na svém místě i při pohybu.
1 / 5
Strana:z 5

Dámské ponožky a návleky na nohy adidas dopřejí chodidlům tu nejlepší péči

Stejně jako u bot, párů ponožek není nikdy dost. Naše nohy jsou zapřažené v koloběhu práce od rána až do večera. Málokdo si uvědomuje, jakou záslužnou službu pro nás naše chodidla celý život dělají. Nosí nás od ranního zvonění budíku, až po večerní ulehnutí k spánku. Jsou v neustálém pohybu, proto si od nás jistě zaslouží tu nejvýjimečnější péči. A to nejen v podobě kvalitních bot, ale také ponožek. Ponožky dámské adidas dodají vašemu kroku mimořádný komfort a pohodlí. 

Dámské ponožky adidas ti dopřejí volnost pohybu a zároveň stabilitu

Mezi dámskými ponožkami a návleky adidas najdeš mnoho variant vhodných pro různé typy nošení. Vyber si variantu, která ti bude nejvíce vyhovovat. Dámské ponožky a návleky jsou jedinečně koncipované pro volný čas, ale také pro různé druhy sportu od fotbalu počínaje až po tenis nebo golf. K absolutnímu komfortu při denním nošení přispívá také fakt, že jsou dámské ponožky adidas vyrobené z prodyšného materiálu, mají měkké šlapky a zároveň protiskluzová opatření. Poskytnou ti tak maximální volnost pohybu a zároveň oporu, protože drží na tom správném místě. Páry ponožek adidas jsou vhodné pro každodenní nošení. 

Každým krokem v dámských ponožkách adidas ukážeš svou vášeň pro pohyb

Dobré ponožky jsou základem každého šatníku! Vyber si z mnoha barev a stylů dámských ponožek adidas tak, aby ti jejich nošení přinášelo maximální radost. Kromě klasického typu v nabídce najdeš také podkolenky, kotníkové a nízké ponožky. Logo adidas vytváří sportovní vzhled, a tak budeš dávat každým svým dalším krokem světu jasně najevo svou lásku a vášeň pro pohyb. Design ponožek adidas je módní, stylový a vkusný. Jelikož se ponožky adidas řadí mezi špičku ve své kategorii, chodidla ti za tento výběr určitě brzy poděkují. Stačí je natáhnout na nohu a kurážně vyrazit do světa!