alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Neviditelné ponožky

 
[31]
Muži Golf bílá TOUR NO SHOWMuži Golf bílá TOUR NO SHOW

TOUR NO SHOW

Muži Golf

Neviditelné ponožky adidas jsou do tenisek nutností

Nízké nebo také neviditelné ponožky představují chytré řešení, jak při nošení tenisek zajistit chodidlu dokonalý komfort a přitom vypadat naprosto skvěle, zejména při kombinaci s kratšími nohavicemi. Jsou jednoduše řečeno nezbytnou výbavou profesionálního i rekreačního sportovce, a proto je adidas nabízí v balení rovnou po několika kusech.

Nízké ponožky adidas zajistí váš dokonalý vzhled

Chcete-li při tréninku v tělocvičně nebo v posilovně, ale i v letním období vypadat neustále upraveně a stylově, pomohou vám v tom nízké ponožky adidas. Jejich hlavní přednost spočívá v tom, že jsou jen o malinko nižší než je okraj vašich tenisek, a proto se do nich úplně schovají a jsou na pohled skutečně neviditelné. Přesto vám ale udělají neocenitelnou službu. Neviditelné ponožky adidas jsou vyrobeny z vysoce savého mateiálu, který dobře odvádí pot a udržuje vaše chodidla v suchu. V oblasti klenby se nachází zpevnění, díky kterému ponožky dobře drží na noze při jakémkoli pohybu. Vroubkovaný okraj je pojistkou této stability. Hladký šev v oblasti prstů zase nošení a pohybu dodává maximální komfort.

Už žádné liché ponožky

Neviditelné ponožky adidas zakoupíte v balení po několika kusech. V jendom balení se často nacházejí identické kusy, což vám potom při praní usnadní skládání párů k sobě. Nízké ponožky adidas vyrábí z jednobarevné tkaniny, nejčastěji bílé nebo černé. Hlavní ozdobou ponožek jsou znaky charakteristické pro adidas, tedy výrazné logo nebo Trefoil umístěné nejčastěji na nártu. Neviditelné ponožky adidas s oblibou nazouvají sportovci po celém světě, od tenistů, přes golfisty a běžce až po ty, kteří mají rádi sportovní styl oblékání i ve svém volném čase. adidas oblečení i obuv se staly běžnou součástí streetové módy, a tak je můžem vídat v ulicích velkých měst, ve školách, univerzitách i v kancelářích malých firem. Všude tam si můžete dopřát maximální pohodlí i díky nízkým ponožkám adidas.