alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
dopad
Sport má moc měnit životy.
Prostřednictvím sportu můžeme měnit svět k lepšímu a přispívat k udržitelnější budoucnosti pro lidstvo a celou planetu. Náš cíl je jasný: dosáhnout rovnosti ve sportu. Proto se snažíme zajistit, aby ve sportu byly zastoupeny všechny komunity – od hráčských šaten až po vedení klubů. A také proto neustále hledáme udržitelná řešení pro celou naši značku. To chce trénink a praxi. Ale my svůj boj nevzdáme.
lidé
Sport pro všechny. Rovnost pro všechny. To je naše motto. Spojujeme své síly s různými komunitami a podílíme se na programech, které podporují rovnost ve sportu.
Zavázali jsme se vytvořit rovné sportovní podmínky pro všechny. Proto v oblasti sportu usilujeme o lepší přístup, rovnost a bezpečnost pro opomíjené komunity.
PROHLÉDNOUT
Planeta
Bez krásné planety není krásná hra. Sportuj za naši planetu.
Planeta je naše hřiště. Je to místo, kde se spojujeme, objevujeme a nacházíme sami sebe. Od začátku jsme tady pro všechny sportovce. Ale dnes změna klimatu mění i náš způsob hry. Měníme své aktivity tak, aby byly ohleduplné i k naší planetě.
PROHLÉDNOUT
Z této sezóny
JEŠTĚ JEDNO MÍSTO NA SPORT
Děkujeme ti za účast a za snahu o udržitelnější budoucnost.
“Sport má moc měnit životy. Sport spojuje lidi bez ohledu na to, z jakého prostředí pocházejí. Chceme využít sílu sportu a zdrojů, které máme k dispozici, abychom pomohli zlepšit svět. Příští generaci dlužíme alespoň pokus o to, abychom pro ně naši planetu zanechali v lepším stavu, než v jakém je teď. Miluji sport!”
- Bjørn Gulden, Generální ředitel
Nejnovější zprávy
adidas Showcases Potential for Girls when Staying in Sport by Recreating Iconic 2006 Jose+10 Campaign Image with All-Star Line Up of Role Models and Icons
Today, adidas launches a new campaign to encourage the 43% of girls that quit sport at 13 to stay in football, by showcasing the power and potential of a future in the game.
ZJISTIT VÍC
adidas Helping to Level the Playing Field for Next Generation of Athletes Through Partnership with Boys & Girls Clubs of America
adidas providing local grant funding to Boys & Girls Clubs that will promote equal opportunity in sport for young people
ZJISTIT VÍC
Over a million people turn activity into action for adidas’ Move For The Planet
Over 1.2 million people came together to Move For The Planet, a new global initiative by adidas that harnessed the collective activity of sporting communities across the world.
ZJISTIT VÍC