alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Oblečení pro děti

 
[1602]
Venkovní dres Spain 22
Mikina Adicolor
Sportovní souprava Adicolor SST
Bunda Adicolor
Mikina Trefoil
Tričko AEROREADY HIIT Slogan
Tričko HEAT.RDY
Sportovní souprava Future Icons Shiny
Mikina Future Icons 3-Stripes Full-Zip
Souprava Badge of Sport Graphic
Souprava Badge of Sport Jogger
Tričko Techfit Marvel Black Panther Long Sleeve
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Kalhoty Adicolor
Kalhoty 3-Stripes
Mikina Adicolor
Mikina Adicolor
Domácí dres Real Madrid 22/23
Třetí dres Juventus 22/23
Mikina adidas Essentials Full-Zip
Sportovní bunda Adicolor SST
Mikina adidas x Disney Daisy Duck Crew
Mikina Trefoil Crew
Souprava adidas x Disney Mickey Mouse Jogger
Sportovní souprava Adicolor SST
Overal Future Icons
Overal adidas x Disney Mickey Mouse
Bunda Frosty Winter
Plavky Athly V 3-Stripes
Bunda Padded Winter
Bunda Padded Winter
Souprava Adicolor Hoodie
Sportovní souprava 3-Stripes Tricot
Souprava Adicolor Hoodie
Overal adidas x Disney Mickey Mouse
Souprava Adicolor Hoodie
Souprava Crew Sweatshirt
Sportovní kalhoty Adicolor SST
Souprava adidas x Disney Mickey Mouse Jogger
Souprava Adicolor Hoodie
Bunda Padded Winter
Sportovní souprava 3-Stripes Team
Souprava Adicolor Hoodie

Oblečení pro děti plné stylu a barev od značky adidas 

Žádné monotónní oblečky se dnes u dětí nekonají, dnes můžete pro své ratolesti najít nejrůznější kousky plné zajímavých stylů a barev, od jednobarevných po odvážné a divoké kombinace. Děti díky těmto unikátním kouskům mohou ukázat svůj styl hned od malička. Oblečení pro děti v katalogu adidas má hned několik kategorií, je možné najít dětské soupravy ideální na venkovní a volný čas, bundy a mikiny do každého počasí, ale také sukně, šaty a legíny pro dívky, které tak mohou ukázat svoji eleganci a styl od útlého věku. Oblečení pro děti je plné různorodosti pro kluky i holky. 

Dětské oděvy ve znamení souprav 

Soupravy adidas jsou pro tuto značku zcela ikonické, nemůžeme proto opomenout ani modely pro ty nejmenší. Ti nejlepší sportovci světa nosí sportovní soupravy adidas, které jsou dostupné také pro děti, a to jak pro dívky, tak kluky. Dvoudílné soupravy mají mnohé podoby, pro nemluvňata je možné najít klasické vzory s ikonickým Trefoil v typicky černé barvě, k dispozici jsou také další barevná provedení – například jednobarevné modely v červené nebo modré, ale také výraznější motivy inspirované květinami nebo klasickými modely značky adidas z minulých let. Na modelech nechybí ikonické 3-Stripes značky adidas. 

Oděvy pro děti pro všechny příležitosti 

Dětský šat ideální do teplého letního nebo příjemného jarního počasí, zateplené bundy pro holky a kluky do zimního období nebo mikiny a bundy ideální do každého počasí. Katalog adidas s oblečením pro děti je velmi bohatý a neustále obnovovaný, najdete tak zajímavé kousky po celý rok. Na výrobu celé řady modelů adidas využívá 100 % recyklovaného materiálu vyrobeného z plastů nalezených na plážích po celém světě. Kromě naprostého pohodlí a stylu tak tyto kousky zároveň přispívají k ochraně životního prostředí. V katalogu s dětskými oděvy najdete mnohé sportovní, volnočasové a kousky pro každodenní nošení.