alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dětské teplákové soupravy

 
[193]
Nadčasový a ikonický sportovní styl i pro nejmenší. Teplákové soupravy pro aktivní děti jsou pohodlné a funkční. Vybírat můžeš z tradičních modelů připomínající verze pro dospělé i veselých dětských motivů.
1 / 5
Strana:z 5

Bezstarostná jízda v dětských teplákových soupravách adidas

Pro děti je u oblečení nejdůležitější, že se musí cítit dobře a v tomto ohledu teplákovou soupravu nic na světě neporazí. Od klasických kombinací mikin a tepláků až po kompletní sladěné sady jsou teplákovky adidas pro děti absolutní trhák. Řada teplákových souprav adidas pro děti je určena jak pro nejmenší, kteří ještě ani pořádně netuší, proč se za nimi v teplákovce na ulici lidé otáčí, tak pro dospívající kluky a holky, kteří si už na svůj osobitý styl rozhodně potrpí. Většina oblečení adidas vzniká ve spolupráci nebo je inspirována jejich sportovními idoly, takže si každý v nabídce teplákových souprav pro děti adidas najde, co mu sedí. Navíc možnost kombinovat jednotlivé kusy a barevné sady nezná hranic a možná se přitom se svým rošťákem dost pobavíte.

Dětská tepláková souprava adidas - kvalita bez kompromisů

Dětské teplákové soupravy adidas jsou vyrobené ze stejných materiálů a za použití stejných postupů jako oblečení pro dospělé. Jakýkoliv kousek s 3-Stripes znamená, že i nejmenší mohou těžit z kvality, kterou adidas zaručuje. Mohou se díky tomu spolehnout, že jim bude v teplákové soupravě pro děti adidas příjemně při hraní doma, nebo na hřišti. Pro mladé začínající sportovce je komfort, volný pohyb a dobrá regulace teploty možná i důležitější než pro ostřílené dospěláky. To všechno zajistí použití vláken z recyklovaného polyesteru se skvělou funkcí odvádění tělesné teploty a potu od těla, v řadě případů dokonce obohacené o designové prvky jako síťovaná místa pro ještě lepší odvětrání.

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Materiály pro výrobu dětských sportovních teplákových souprav pro děti vznikají v souladu s povědomím o vylepšování životního a pracovního prostředí. Polyester při výrobě oblečení adidas je 100% recyklovaný, takže jeho výroba minimálně zatěžuje životní prostředí. V rámci spolupráce s iniciativou Better Cotton adidas podporuje lokální farmáře, kteří dodávají bavlnu do jeho oblečení. Kdo jiný než právě ta generace, pro kterou zavádíme změny pro lepší zítřky na planetě, by měl vysílat do světa jasnou zprávu, že je hrdou součástí tohoto nového směru. A to v pohodlí dětských teplákových souprav adidas.