alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dětské teplákové soupravy

 
[270]

Nadčasový a ikonický sportovní styl i pro nejmenší. Teplákové soupravy pro aktivní děti jsou pohodlné a funkční. Vybírat můžeš z tradičních modelů připomínající verze pro dospělé i veselých dětských motivů.

Souprava Adicolor Hoodie
Sportovní souprava 3-Stripes Tricot
Souprava Adicolor Crew
Souprava Adicolor Hoodie
Sportovní souprava Adicolor SST
Souprava Badge of Sport Jogger
Mikina Badge of Sport Full-Zip Hoodie Jogger
Souprava Adicolor Crew
Mikina Badge of Sport Full-Zip Hoodie Jogger
Sportovní souprava 3-Stripes Team
Sportovní souprava 3-Stripes Tricot
Mikina Future Icons 3-Stripes Full-Zip
Bunda Core 18
Sportovní bunda Disney Toy Story
Sportovní bunda adidas SPRT Collection
Sportovní kalhoty Adicolor SST
Sportovní kalhoty Tiro 21
Kalhoty Tiro 19 Training
Sportovní kalhoty Adicolor
Sportovní souprava adidas x Classic LEGO®
Sportovní souprava Adicolor SST
Mikina a kalhoty adidas Essentials Logo (unisex)
Souprava Adicolor Crew
Souprava Badge of Sport Jogger
Souprava Adicolor Full-Zip Hoodie
Sportovní souprava Colorblock Big Badge of Sport
Sportovní souprava Adicolor SST
Sportovní souprava Adicolor SST
Souprava Graphic Crew
Souprava Graphic Logo Crew
Sportovní souprava 3-Stripes Team
Souprava Full-Zip Hoodie
Souprava Adicolor Crew
Sportovní souprava Hooded Fleece
Sportovní souprava Allover Print
Sportovní souprava adidas x Classic LEGO®
Mikina Future Icons 3-Stripes Full-Zip
Sportovní souprava 3-Stripes
Sportovní kalhoty Adicolor SST
Souprava Crew Sweatshirt
Sportovní kalhoty Woven
B WINTER TS
Souprava Graphic Crew
1 / 6
Strana:z 6

Bezstarostná jízda v dětských teplákových soupravách adidas

Pro děti je u oblečení nejdůležitější, že se musí cítit dobře a v tomto ohledu teplákovou soupravu nic na světě neporazí. Od klasických kombinací mikin a tepláků až po kompletní sladěné sady jsou teplákovky adidas pro děti absolutní trhák. Řada teplákových souprav adidas pro děti je určena jak pro nejmenší, kteří ještě ani pořádně netuší, proč se za nimi v teplákovce na ulici lidé otáčí, tak pro dospívající kluky a holky, kteří si už na svůj osobitý styl rozhodně potrpí. Většina oblečení adidas vzniká ve spolupráci nebo je inspirována jejich sportovními idoly, takže si každý v nabídce teplákových souprav pro děti adidas najde, co mu sedí. Navíc možnost kombinovat jednotlivé kusy a barevné sady nezná hranic a možná se přitom se svým rošťákem dost pobavíte.

Dětská tepláková souprava adidas - kvalita bez kompromisů

Dětské teplákové soupravy adidas jsou vyrobené ze stejných materiálů a za použití stejných postupů jako oblečení pro dospělé. Jakýkoliv kousek s 3-Stripes znamená, že i nejmenší mohou těžit z kvality, kterou adidas zaručuje. Mohou se díky tomu spolehnout, že jim bude v teplákové soupravě pro děti adidas příjemně při hraní doma, nebo na hřišti. Pro mladé začínající sportovce je komfort, volný pohyb a dobrá regulace teploty možná i důležitější než pro ostřílené dospěláky. To všechno zajistí použití vláken z recyklovaného polyesteru se skvělou funkcí odvádění tělesné teploty a potu od těla, v řadě případů dokonce obohacené o designové prvky jako síťovaná místa pro ještě lepší odvětrání.

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Materiály pro výrobu dětských sportovních teplákových souprav pro děti vznikají v souladu s povědomím o vylepšování životního a pracovního prostředí. Polyester při výrobě oblečení adidas je 100% recyklovaný, takže jeho výroba minimálně zatěžuje životní prostředí. V rámci spolupráce s iniciativou Better Cotton adidas podporuje lokální farmáře, kteří dodávají bavlnu do jeho oblečení. Kdo jiný než právě ta generace, pro kterou zavádíme změny pro lepší zítřky na planetě, by měl vysílat do světa jasnou zprávu, že je hrdou součástí tohoto nového směru. A to v pohodlí dětských teplákových souprav adidas.