alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dětské kopačky

 
[49]

S nejlepší výbavou je možné na hřišti podávat nejlepší výkony. Dětské kopačky jsou ideálním doplňkem a to díky širokému výběru dětských kopaček pro mladé hráče.

Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
GAMEMODE FG J
GAMEMODE TF J
Kopačky Predator Edge.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Soft Ground
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
X SPEEDPORTAL.3 FG J
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky Copa Sense.4 Indoor
Kopačky Gamemode Knit Firm Ground
GAMEMODE TF J
Kopačky Gamemode Turf
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.1 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal Messi.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky Gamemode Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Indoor Sala
GAMEMODE FG J
GAMEMODE FG J
Kopačky X Speedportal.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky X Ghosted.3 Multi-Ground
Kopačky Nemeziz .3 Turf
1 / 2
Strana:z 2

Dětské kopačky pro všechny mladé hráče

Značka adidas poskytuje prakticky kompletní výbavu pro dětské milovníky fotbalu, kteří tak mohou vkročit do tréninků, zápasů nebo nezávazných her s kamarády naplno. Kopačky jsou důležité nejen pro ideální výkon hráče, jejich konstrukce pro ně zároveň musí být bezpečná tak, aby noha dětského hráče zůstala v co největším pohodlí a bezpečí. Proto se značka adidas zaměřuje na dětské kopačky a jejich vývoj s využitím nejmodernějších technologií se speciálním patentem značky.

Vývoj dětských kopaček pro nejvyšší výkon

S podporou patentovaných technologií značky adidas je možné z výkonu mladých hráčů dostat co nejvíce, bezpečně a pohodlně. Kopačky adidas je možné najít pro hru na pevném povrchu nebo klasickém hřišti a podle toho se značka zaměřila na jednotlivé technologie pro dětské kopačky, kterých je možné u kopaček využívat. Díky lehkým materiálům (jako jsou lehká síťovina a svršek) je možné dosahovat rychlé hry. Naopak strečové provedení kopaček krásně padne na nohu hráčů a dodává na bezpečné hře. A nakonec pro přilnavost dětských kopaček, která je pro kvalitu hry také důležitá, je v kopačkách speciální podešev.

Dětské kopačky v různých provedeních

U značky adidas je možné vybírat výstroj na fotbal juniorů z různých stylů a designů a díky tomu mohou junioři sladit svůj celkový vzhled na hřišti, ať už během zápasů, tak pro nezávazné hraní s kamarády. Je možné najít například bílé provedení, které je doplněné o klasické a moderně zpracované 3-Stripes, díky kterým mohou hráči ukázat své barvy. Dětské kopačky adidas jsou však dostupné také v barvách jako jsou černé, zelené, žluté nebo kombinaci barev doplněných o hravé dětské designy, které jsou jak zábavné, tak stejně výkonné, jako všechny ostatní designy kopaček. Výbava musí být v nejvyšší kvalitě, a proto je možné vybírat například adidas fotbalové doplňky.