alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Predator

 
[30]

CIT PRO MÍC. KONTROLA. VÝKON. — NAVRŽENO PRO MISTROVSTVÍ SVETA VE FOTBALE FIFA WORLD CUP™.

Kopacky Predator te podporí pri každém pohybu. Vyraz na hrište v techto kopackách pro pevný povrch. Nyní s designovými prvky inspirovanými zápasovým mícem Mistrovství sveta ve fotbale.
Kopačky Predator Edge+ Soft Ground
Kopačky Predator Edge 94+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Soft Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Low Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Low Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Firm Ground
Rukavice Predator 20 Competition
Kopačky Predator Mutator 20.3 Laceless Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.3 Firm Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.1 Low-Cut Soft Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky Predator Mutator 20.3 Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.1 Artificial Grass
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Turf
Náhradní kolíky Soft Ground

V kopačkách adidas Predator budeš králem trávníku

Jsi nadšený hráč fotbalu a hodily by se ti boty, ve kterých budeš bezkonkurenčně nejrychlejší? Kopačky adidas Predator přesně takové jsou. Ať hraješ na pevných nebo měkkých površích, na umělém trávníku nebo potřebuješ obuv, která se hodí na různé povrchy, v téhle kolekci najdeš to pravé. Při výrobě těchto fotbalových bot se využívají nejmodernější technologie a materiály. Třeba Demonskin, jedinečný přilnavý svršek, který dokonale obepne nohu a má špičku opatřenou stovkami gumových výstupků, díky nimž budeš mít úplnou kontrolu nad míčem. Ještě dál v přizpůsobování se tvaru nohy jdou modely s límcem Sockfit, které chodidlo ještě víc zpevní. Ty nejkompaktnější kousky mají svršek plynule propojený s podešví a nenarušuje je ani šněrování. Ale pokud by ti tkaničky chyběly, není problém, klidně je můžeš mít. Stejně jako svršek se síťovinou nebo špičku s 3D potiskem. Výběr je na tobě. Pokud fotbal hraješ obvykle pod střechou, budou se ti hodit fotbalové tenisky Predator na hladký halový povrch. Nebo streetové fotbalové boty s odpružením. 

Nakopni predátora v sobě

Kopačky Predator jsou rozmanité nejen pokud jde o funkčnost, konstrukci a materiály, ale i co se týče nabízené barevné škály. Pro extravagantní hráče, kteří chtějí být na hřišti vidět, jsou tu modely velmi výrazných barev – třeba ohnivá růžová nebo sytě červená prozradí, jak moc pro fotbal hoříš. Pokud jsi zastáncem střízlivější klasiky v černé či šedé, své favority si tu také najdeš. A v nabídce je i všechno mezi tím. Záleží jen na osobním vkusu. Kolekci adidas Predator ovšem netvoří jen kopačky. Najdeš tu i prvotřídní brankářské rukavice, které dokonale sedí a pyšní se funkčními detaily z materiálu Demonskin. Nebo chrániče holení, které utlumí každý náraz. Vzdát hold kopačkové legendě můžeš i v mikině nebo dresu Predator. A pro dokonalé sladění outfitu si můžeš pořídit třeba i propracovaný batoh stejné značky.