alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové rukavice

 
[13]
Pro brankáře jsou fotbalové rukavice tou nejdůležitější a zcela klíčovou výbavou. Najít top rukavice je proto velmi důležité pro výkon, pohodlí a kvalitu hry samotného brankáře nebo brankářky.

Fotbalové rukavice pro nejvyšší výkony

Zákroky v bráně jsou nejen o reflexech a schopnosti reagovat a zachytit míč protějšího týmu, jsou také o tom mít dokonalou výbavu, která zajistí, že míč skutečně do brány neproklouzne, když ho brankáři chytí. K tomu slouží fotbalové rukavice od značky adidas, vysoce kvalitní rukavice inspirované profesionálními rukavicemi světových týmů a brankářů. Díky moderním technologiím a speciálním patentovaným materiálům adidas je možné v tomto katalogu najít jen to nejlepší pro podporu a zvýšení výkonu samotného hráče na maximální úroveň. Tyto je možné najít v různých stylech a velikostech pro dokonale padnoucí pár.

Technologie a vývoj fotbalových rukavic

Vývoj produktů značky adidas doprovází celá řada technologií a speciálních materiálů díky kterým je možné na hřišti podávat ty nejlepší možné výkony, ať už během tréninku, tak samotného zápasu. V rámci fotbalových rukavic od značky adidas je možné využívat hned několika speciálních výhod, které poskytují maximální podporu pro brankáře a brankářky. Díky silnému polstrování na dlani rukavice a silné latexové vrstvě je možné se postavit před jakoukoliv střelu, bez ohledu na její sílu, a využívat opory, kterou fotbalové rukavice nabízí. Díky negativnímu střihu v části pro prsty rukavic je možné mít extra cit v prstech a díky tomu reagovat mnohem lépe na situaci na hřišti. Negativní střih zároveň poskytuje lepší přilnavost po nasazení.

Stylové brankářské rukavice pro hráče

Styl značky adidas je unikátní ve své různorodosti, kterou poskytuje také pro výběr svých fotbalových rukavic. Je možné najít rukavice inspirované předními fotbalovými soutěžemi se kterými mohou brankáři ukázat nejen velké zákroky, ale také velký styl. Kombinace různých barev, od bílé, modré, černé až po červenou, oranžovou a další odstíny poskytují možnost je dokonale sladit s dresem a kopačkami. Najít je možné také celopotiskové nebo vzorované styly, které mohou dodat na jedinečnosti vzhledu pro fotbalové rukavice adidas.