alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové brankářské rukavice

 
[25]

Polstrované brankářské rukavice s cíleným zpevněním pro ty nejlepší brankáře. Rukavice adidas mají optimální polstrování, které tlumí nárazy a přilnavé dlaně, díky kterým budeš mít míč vždy pod kontrolou.

Braň své teritorium, vyzkoušej fotbalové brankářské rukavice adidas

Když přijde na fotbal, stavíš se plný elánu do brány? Pak určitě chápeš, o čem vlastně jsou kvalitní brankářské rukavice. Umění chytit míč respektive umění předvídat kam by mohl letět a trefit se, vyžaduje podporu. Tvé prsty musí být chráněny od střel soupeřů a tvé zápěstí musí být pořádně zpevněno. Vyzkoušej fotbalové brankářské rukavice adidas a podpoř své fotbalové instinkty, jak jen to jde. Pomůžou ti i gumové detaily Demoskin, které nejen dobře vypadají, ale zároveň díky nim míč v rukavicích neklouže. Právě přilnavost patří mezi aspekty, které rukavice pro brankáře musí hravě zvládat.

Brankářské rukavice připraveny udržet vítězství

adidas brankářské rukavice ti pomohou společně s týmem vybojovat zasloužené vítězství. Díky střihu perfektně sedí a pohodlné nošení zaručí úpletový hřbet. Navíc výztuhy prstů a silný latex ti zpevní ruku. Myslí se samozřejmě také na odvětrávání. Můžeš si vybrat lehké polstrované rukavice s vysokou pružností nebo naopak silně polstrované rukavice, které se ti budou hodit na trénink. V rukavicích pro brankáře adidas najdeš parťáka do nepohody a budeš si jich vážit. Hra se pro tebe stane ještě větším zážitkem než doposud, to si buď jistý!

Zaměř se na své preference

Nabídka adidas je velmi rozmanitá. Každý brankář totiž ocení malinko jiné fotbalové brankářské rukavice. Rozdíly mohou být v použitých technologiích, každopádně hlavní roli hraje střih. Ať už si vybereš kultovní pozitivní nebo speciální negativní střih, který dá tvým prstům víc možnosti pohybu, pokaždé se dočkáš vytoužených výsledků. Pokud je pro tebe vedle funkčnosti důležitý také design, nabídka brankářských rukavic adidas je i na tohle rozhodnutí bravurně připravená a obsahuje širokou škálu barevných kombinací, vzorů a stylů. Co se týká údržby, stačí, když se o své rukavice budeš pečlivě starat a ideálně je po každém tréninku omyješ a necháš vyschnout mimo batoh. Vydrží ti tak dlouhé sezóny. Tak ať to lepí!