alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské kopačky

 
[191]
1 / 4
Strana:z 4

Dámské kopačky

Dámské kopačky adidas vám dodají zrychlení a sebejistotu

Fotbal milují muži i ženy po celé planetě, a to jak z pozice hráče, tak z pozice diváka. Není tedy nijak neobvyklé sledovat jedenáctičlenná družstva žen, které pravidelně vybíhají na trávník hrát amatérské, poloprofesionální i vysoce profesionální soutěže. Obliba fotbalu začíná u malých slečen, postupuje přes žákovské a juniorské soutěže až do dospělosti. adidas jako hrdý partner všech fotbalistů na celém světě si to moc dobře uvědomuje, a proto přichází s kolekcí dámských kopaček přizpůsobených potřebám něžného pohlaví.

Kopačky pro ženy adidas pomohou zlepšit váš herní výkon

Fotbalová obuv musí splňovat přísná kriteria. Musí mít nízkou hmotnost, dokonale zpevňovat chodidlo, a přitom umožnit hráčce, aby neztratila cit pro zpracování míče a dokázala přesně odehrát. adidas proto přichází s kopačkami bez šněrování, které mají rozšířenou kontaktní zónu, abyste získala čas a mohla precizně zpracovat míč. Zároveň tyto boty dokážou posklytnout maximální stabilitu při potřebě zrychlení i zastavení a pohybu do všech stran. Dámské kopačky jsou tak klíčem k vašemu úspěchu na trávníku. Při jejich výběru sledujte ještě i další parametry, jako je odpružení, rozmístění kolíků na podešvi, případně výška boty. Potřebujete-li zpevnit kotník, volte raději vyšší modely.

Jedny kopačky nestačí

Představa, že profesionální hráčce budou stačit jedny kopačky, by byla naivní. Kopačky pro ženy se dělí podle povrchu, na terém chcete fotbal hrát, tedy měkký (tráva) nebo tvrdý (beton, hřiště). Dále je dobré mít na zápas a na trénink alespoň jeden pár. Pokud se týče designu a barev, kopačky pro ženy adidas doslova hýří pestrými barvami. Důvod je prostý. Když na hřišti běhá dvaadvacet hráček v dresech, jediným odlišovacím prvkem jsou jejich boty. Proto představují jedinou možnost, jak na sebe hráčky mohou upozornit a stát se nepřehlédnutelnými. Pokud tedy nechtějí zaujmout výhradně svým špičkovým výkonem na trávníku. Dámské kopačky zdobí prvky typické pro adidas, tedy 3-Stripes, Trefoil a logo.