alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské kopačky

 
[101]
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X SPEEDPORTAL.2 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky Copa Sense.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.2 Firm Ground
Kopačky World Cup
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Edge.1 Indoor
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky X SPEEDPORTAL.2 Firm Ground
Kopačky Copa Sense+ Firm Ground
Kopačky Copa Sense+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.1 Firm Ground
GAMEMODE FG
GAMEMODE FG
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky Copa Sense+ Soft Ground
Kopačky X Speedportal+ Soft Ground
Boty Mundial Goal
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Artificial Grass
Kopačky Gamemode Firm Ground
Kopačky Copa Sense.2 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Low Firm Ground
Kopačky Copa Sense.1 Indoor
Kopačky X Speedportal.1 Soft Ground
Obuv Samba Leather
Kopačky X Speedportal.1 Artificial Grass
Kopačky Copa Sense.3 Indoor
Kopačky Kaiser 5 Goal
Kopačky Predator Edge+ Soft Ground
Kopačky Predator Edge.1 Low Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Low Artificial Grass
Kopačka Kaiser 5 Cup
Kopačky Copa Sense.1 Soft Ground
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky Copa Sense.1 Artificial Grass
1 / 3
Strana:z 3

Kontroluj hru v dámských kopačkách adidas

Miluješ fotbal a jsi profesionální nebo začínající hráčka? Když chceš být královnou hřiště, potřebuješ kromě skvělé fyzičky i kopačky, které tě podrží i v nejvypjatějších momentech hry. Využij špičkové technologie vyvinuté značkou adidas pro profesionální fotbalisty a zlepši svůj herní výkon. Tyhle dámské kopačky se perfektně přizpůsobí tvojí noze, jsou lehké a přesto stabilní. Pružnou a pevnou podešví přilnou bezvadně k povrchu a díky propracovanému střihu a materiálům svršku umožní precizní zpracování míče. Optimálně ohebná špička, skvěle zpracovaná podrážka a funkčně tvarované kolíky tě vystřelí kupředu a pomůžou ti dosáhnout maximální rychlosti v minimálním čase.

Dobře vybrané dámské kopačky tě vykopnou o úroveň výš

Ať už si vybereš model se šněrováním na tkaničky nebo se svrškem bez šněrování, dámské kopačky adidas vylepší tvůj hráčský styl, podpoří tě v rychlém pohybu a dokonalé práci s míčem a dodají ti jistotu. Díky dokonale zpracovanému lehkému svršku zvládneš všechny druhy kontaktu s míčem a dokážeš ideálně nasměřuješ energii při každém kopu bez ohledu na to, jakému materiálu dáš přednost. Patentovaná textilní technologie adidas PRIMEKNIT se dobře přizpůsobí tvaru nohy, a přesto ji optimálně zpevní, aniž by ti bránila ve volném pohybu. Klasická kůže zaručí pohodlí, prodyšnost a skvělý kontakt s balonem. Syntetický materiál je všestranný, nabízí výborné vlastnosti, dokonalou funkčnost a bezproblémovou údržbu. To je zkrátka dámská sportovní obuv, neboli dámské kopačky adidas – podpoří vás při každém kroku a dodají vám ten správný drive.

Originální vzhled a modelů 3-Stripes

Dámské kopačky značky adidas nejenže zlepšují tvoje fotbalové dovednosti (zrychlení, agilita nebo cit pro míč), ale zároveň díky nim můžeš vypadat a cítit se skvěle. Neuvěřitelná nabídka různých designů, barev a stylů uspokojí styl a vkus každé hráčky. Řada modelů proto obsahuje materiály vyrobené z odstřižků, zbytků a odpadu, které zbytečně nezatěžují životní prostředí a minimalizují nutnost vyrábět novémateriály.