alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Lisovky

 
[168]
1 / 4
Strana:z 4

Lisovky - ideální fotbalová obuv na pevný povrch

Hrajete fotbal na pevném povrchu? V tom případě se neobejdete bez skvěle padnoucích lisovek, které budou podporovat každý váš pohyb. Jednotlivé modely jsou navrženy tak, aby byly lehké, a vy jste je v průběhu zápasu skoro necítili. Zároveň jsou stvořeny tak, abyste se s jejich pomocí mohli věnovat rychlé hře a spolehlivě ubránili míč před protihráčem. Použité svršky vám dokonale zpevní nohu, a navíc vám dopřejí maximální volnost pohybu. Díky tomu se budete moct hravě a obratně pohybovat po hřišti a každou přihrávku bez omezení zpracovat. 

Kopačky lisovky vám pomohou na tréninku i při zápasu

Kopačky symbolizují nepostradatelnou součást výbavy každého fotbalového hráče. Právě kopačky lisovky jsou přitom určeny na pevný povrch, kde poskytují tu nejlepší možnou oporu. Jednotlivé kolíky jsou totiž navrženy tak, aby zajistily explozivní rychlost právě na tomto povrchu. Mnohé modely jsou opatřeny prodyšným síťovaným svrškem, který chodidlo zpevní, ale zároveň mu umožní volně dýchat. Zpevněná špička poté poskytuje jistotu při každé manipulaci s míčem. Kompresní konstrukce kopaček se zároveň postará o jednoduché přezouvání a zajistí potřebné zpevnění. Některé kousky mají dále zvýšenou patu, díky čemuž zajišťují ještě o něco větší komfort při každé hře. Speciálně navržená kontaktní zóna se poté postará o to, že se vám bude s míčem za všech okolností dobře manipulovat. 

Pořiďte si kopačky ve své oblíbené barvě

Ani v případě lisovek nejste omezeni pouze na jednu barvu. Právě naopak. V této kategorii adidas nabízí spoustu různých modelů, které se liší svým barevným provedením. Pořídit si můžete například jednoduché černé kopačky nebo na hřišti zazářit s výraznějším párem bot. Jednotlivé designy jsou pečlivě navrženy tak, aby odpovídaly posledním trendům, ať se v nich cítíte opravdu stylově. Slaďte své lisovky s vaším ostatním fotbalovým vybavením a vydejte se na hřiště předvést své dovednosti s míčem.