alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky lisovky

 
[112]
Kopačky pro pevný povrch mají speciálně tvarované kolíky. Jsou určené pro suché pevné povrchy s krátkým trávníkem, ale obstojí i na mírně vlhkém povrchu. Skvěle se hodí na jaro a léto.
1 / 3
Strana:z 3

Kopačky lisovky z katalogu značky adidas

Pro ten nejlepší výkon během zápasu, tréninku nebo utkání mezi přáteli je důležitá kvalitní výbava, která vypadá nejen stylově a je pohodlná, ale také poskytuje hráčům důležitou oporu. To všechno poskytují hráčům kopačky lisovky pro pevný povrch, které disponují hned několika speciálními prvky pro naprosté pohodlí a extra výkon. V katalogu je možné vybírat podle stylu a barev, sladit je s kompletní výbavou, ale také podle použitých materiálů nebo technologií značky adidas. Lisovky jsou přesně to, co fotbalisté potřebují pro extra rychlost na pevném povrchu a adidas to dokáže poskytnout v rámci svého rozsáhlého katalogu.

Lisovky kopačky pro pevný povrch

Některé zápasy se hrají na měkkém, jiné na tvrdém povrchu. Pokud chce člověk podávat ty nejlepší možné výkony, poté je velmi důležité mít tu správnou výbavu. Katalog adidas v tomto ohledu poskytuje široký výběr pro lisovky kopačky, které jsou pro tento povrch dokonalé a jsou rozšířené o patentované technologie značky adidas díky kterým je možné podávat nejvyšší výkony a získat také skvělou rychlost pohybu. To je možné díky uhlíkovým vláknům, které jsou součástí podešve a zvýšené špičce, která dodává na zrychlení během hry. Speciální konstrukce dále dodává extra stabilitu a schopnost jednoduché změny směru, je tak možné hladce pokračovat ve hře – to jsou kopačky lisovky od značky adidas.

Lisovky v nejrůznějších stylech

V rámci katalogu adidas je možné vybírat kopačky lisovky hned podle několika parametrů, jako jsou barva, styl nebo materiál. Díky širokému záběru značky adidas je například možné se zaměřit na oblíbené fotbalové týmy a nechat se jimi inspirovat k ještě vyšším výkonům díky tomu, že jsou součástí výbavy top lisovky kopačky. Je možné najít kopačky v moderním, klasickém nebo futuristickém stylu a v mnoha barevných kombinacích. Nabízí se klasická modrá, bílá, červená nebo černá barva, ale také jejich další kombinace, pastelové nebo neonové odstíny a různé textury doplnění o typické znaky 3-Stripes.