alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové mikiny

 
[71]
Fotbalové mikiny jsou nejen o stylu a perfektním vzhledu na hřišti, ta správná mikina dokáže zvýšit výkon, a to zejména díky patentovaným technologiím značky adidas a vysoce kvalitních materiálech
1 / 2
Strana:z 2

Fotbalové mikiny pro hráče a hráčky

Oblečení je pro fotbalisty a fotbalistky důležitým klíčem k dokonalému zážitku během hraní fotbalu, ať už je to během zápasu, tréninku nebo jen tak. Mezi tyto kousky patří také fotbalové mikiny, kterými je možné nejen ukázat vlastní barvy a styl, je díky možné využívat také mnohem větších výkonů a nechat se jimi pohánět v překonávání vlastních rekordů. Jedním z důvodů je pocit sebevědomí, které kvalitně zpracované mikiny, jako jsou ty od značky adidas, poskytují. Tím další jsou poté moderní technologie využívané pro vývoj látek a materiálů, ale také rozvoj postupů samotné výroby.

Mikiny na fotbal, které inspirují k vysokým výkonům

Jak mohou mikiny na fotbal inspirovat k nejvyšším výkonům má jednoduchou odpověď – kvalitním vývojem a zpracováním, a přesně takové poskytuje značka adidas a jejich nabídka na různorodé fotbalové mikiny. Díky měkkému flísovému materiálu některých mikin je možné si užívat dokonalé pohodlí během celé sportovní aktivity, mikina skvěle padne a díky tomu dodává na rychlosti. Tuto aerodynamiku je však možné zpomalit kapucí nebo klokaní kapsou. Je možné najít také volnější střihy pro ty, kteří preferují více pohodlí a méně přilnavosti na tělo. Jiné kousky naopak disponují savým materiálem, který podpoří o během té nejnáročnější aktivity, ať už během fotbalu nebo jiné hry.

Různorodé styly a barvy pro všechny fandy

Značka adidas poskytuje pro všechny hráče miky na fotbal, kterými je možné ukázat různorodé styly, ale také své fanouškovské barvy. Fotbalové mikiny v klasických kombinacích červené, modré, černé a bílé jsou tradičním vzhledem, je však možné najít také další pastelové, neonové nebo vzorované a celopotiskové mikiny, které padnou každému. Rovné nebo volné střihy, krátké nebo dlouhé provedení, katalog adidas je v nabídce mikin velmi bohatý.