alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové štulpny

 
[43]
Vylaď si svoji fotbalovou výbavu. Fotbalové štulpny adidas udrží tvoje nohy v suchu a díky propracovanému střihu ti skvěle padnou. Celý zápas budeš v pohodě a budeš se moct soustředit na maximální výkon.

Díky fotbalovým štulpnám adidas budeš hrát ve větší pohodě

Když chceš hrát fotbal naplno, potřebuješ pořádnou výbavu a fotbalové štulpny jsou její nedílnou součástí. Ochrání ti nohy, udrží je v suchu a zaručí ti tepelný i fyzický komfort. Prodyšné díly zaručí odvětrání, polstrování strategicky rozmístěné na nejdůležitějších částech nohy zabrání otlakům, anatomický střih (uzpůsobený pravé a levé noze) zabrání shrnování štulpny a zpevní nejvíce namáhané části nohy. Skvělá funkčnost je zaručená i díky revolučním materiálům, jako je AEROREADY.

Fotbalové podkolenky pro super výkon i styl

adidas ti nabízí fotbalové podkolenky v široké paletě různých barev a designů. Kromě všestranné klasiky s nezaměnitelným 3-Stripes logem najdeš ve fotbalové kolekci i modely inspirované legendárními fotbalovými kluby nebo národními týmy. Díky nim získáš nejen skvělé funkční vlastnosti nutné pro dobře odvedený zápas, ale také jedinečný aktuální nebo retro styl. Nech se inspirovat a vyber si fotbalové štulpny se znakem svého milovaného klubu. Dodají ti motivaci k ještě většímu nasazení.

Pohodlí na hřišti pomůže k radosti ze hry i lepším výsledkům

adidas má v zásobě správné fotbalové štulpny pro hráče všech velikostí nohy i věkových kategorií, včetně dětí. Sáhni po rozmezí velikosti odpovídajícím velikosti tvých bot a určitě trefíš do černého. Podkolenky v příslušném velikostním rozmezí jsou pružné a přizpůsobí se tvaru tvé nohy tak, aby dobře držely a zpevňovaly klenbu. K tvému pohodlí přispějí polstrovaná špička a pata, pružná manžeta a elastické části kolem kotníku a nártu předejdou nepříjemnému posouvání nebo padání. Můžeš se prostě spolehnout, že budeš hrát bez starostí a s možností soustředit se na co nejlepší výsledek zápasu, stejně jako to dělají tvoji oblíbení hráči a fotbaloví profesionálové. Tak do toho, na trávníku čekají jen na tebe!