alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Brankářské rukavice

 
[22]
Ideální brankářské rukavice musí být dokonale pevné, a měly by maximálně podpořit dětské hráče za každé situace. Zároveň musí skvěle vypadat, a to přesně jako ty z online katalogu adidas.

Brankářské rukavice pro budoucí mistry

Pro milovníky fotbalu a budoucí možné profesionály jsou ideálním doplněním do sportovního šatníku rukavice pro brankáře adidas, které je možné vybírat z různorodého katalogu pro všechny věkové kategorie a všechna pohlaví. Díky různým stylům a provedení mohou aktivní sportovec vybírat dle svých preferencí, ale také pro dokončení celého outfitu, se kterým bude sportovec, ať už profesionální nebo nadšený amatér, na fotbalovém hřišti vždy vypadat skvěle. Pevné pásky na vybraných stylech dokonale udrží rukavici v pevné pozici pro všechny zákroky v brankovišti. Vybírat je možné podle dalších technických parametrů a stylu samotného bránění, zatímco někdo preferuje pevné rukavice, jiní sportovci preferují brankářské rukavice s větší prodyšností.

Ideální rukavice pro brankáře pro dokonalou techniku

Díky adidas technologiím mohou brankáři přes tyto rukavice pro brankáře ze sebe dostat to nejlepší, za podpory pečlivě vyvíjených a účinných technologií, kterou jsou jejich součástí. Mezi ty patří například patentovaná povrchová úprava, díky které je možné míč efektivně zachytit a z rukavic jen tak nevyklouzne. Speciálně navržená oděruvzdorná zóna navíc poskytuje jednodušší záchyty a odolnost vůči nárazům při chytání zejména rychlých míčů. Přilnavost a tlumení nárazů je tak pro rukavice značky adidas samozřejmostí. Pásek okolo rukavice navíc zajistí, že brankářská rukavice nebude sklouzávat a zůstane na místě během celé hry. Klasické fanouškovské rukavice naopak disponují speciálními technologiemi, které udrží ruce v teple během zimních měsíců.

Kvalitní materiál a různorodé vzhledy pro brankářské rukavice

Aby brankářské rukavice mohly nanejvýš podpořit musí být vytvořeny z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je tomu u značky adidas. Ta využívá například přizpůsobivý úplet, díky kterému padnou na každou ruku, ten je navíc doplněný o silikonový povrch, který chrání nejen rukavice, ale také ruce hráče, pevná guma a elastan podporují pohodlí během hry a odolnost vůči nárazům. Z katalogu adidas je možné vybírat také rukavice inspirované oblíbenými světovými týmy a ukázat také své červené, modré, bílé, černé nebo jiné barvy. Tyto jsou rukavice fanouškovské, vyrobené z hladké pleteniny, které umožňují ovládat chytrá zařízení, jako jsou telefony a tablety.